Kapı Kolu Değişimi ile Dekorasyonunuza Şık Bir Stil Ekleyin!

İç mekân kapılarınıza yeni kollar, zincirler ve kilitler ekleyerek minimum maliyet ve minimum efor sarf ederek dekorunuzu yükseltebilirsiniz. Pek çok yeni kapı kolu da bulacaksınız,

  Kapı Kolu Değişimi ile Dekorasyonunuza Şık Bir Stil Ekleyin!
Bu içerik 217 kez okundu.

 

İç mekân kapılarınıza yeni kollar, zincirler ve kilitler ekleyerek minimum maliyet ve minimum efor sarf ederek dekorunuzu yükseltebilirsiniz. Pek çok yeni kapı kolu da bulacaksınız, bu kolların çoğu geleneksel stile göre daha kolay çalışıyor. Hayatınızın geri kalanında bu evinizde kalmayı planlıyorsanız, kol tiplerini değiştirmek, uzun süreli kullanım kolaylığı için mükemmel bir düzeltmedir. Evinizin temel kapı donanımına sahip olmasına karşın kapı kollarının değiştirilmesi iyi bir fikirdir, ancak dekorasyonunuza daha kişiselleştirilmiş bir stil getirmek isteyebilirsiniz.

Kapı Kolu  Değişim Projesi

Kusursuz bir kapı kolu aramayı başlatırken göz önüne almanız gereken hızlı kontrol listesi: 

  • Kapı tokmağı veya kapı kolu başına bir bütçe belirleyin.
  • Kapı kolu modelleri üzerinde çalışın, seçenekleri daraltın ve sık kullanılanların varyasyonlarını öğrenin.
  • Dekorasyonunuza uygun ya da yenilemek istediğiniz stilde kapı kolları tasarımlarını belirleyin.
  • Modern, klasik, eklektik vb. mevcut dekorunuzla neyin işe yarayacağını kontrol edin.
  • Menteşe malzemeniz ve dolaplarınızdaki kolların malzemesi ile tutarlı olmasına da dikkat emelisiniz.

Kapı Kolu Çeşitleri için Alışveriş

Sizin için önemli olan kategorileri belirleyerek alışverişe başlamadan önce seçimlerinizi yapın. Çoğu zaman yüzlerce kapı kolu çeşitleri bulunacağından projenize uygun hareket etmeniz yararlı olacaktır. Beklediğiniz kapı kolu modellerini görmeye başladığınızda seçeneklerinizi istediğiniz zaman genişletebilirsiniz, ancak bir odakla başlamak tercihlerinizde zaman kazandıracaktır. Pek çok seçeneğin etkisini daha iyi anlamak için alışveriş öncesi odanızın fotoğraflarını çekmek iyi bir fikirdir. 

Pirinç ve bronz geleneksel mimariye uyma eğilimi gösterirken, kristal kapı kolları klasik dekorasyonlarda daha spesifik olabilir. Parlatılmış nikel gibi daha ayrıntılı tasarımları, üst uçtaki malzemeleri ve kaplamaları olan kapı kolları, sade bir parça fiyatını iki katına çıkarabilir. Üst düzey dünyada üreticiler, görünüşte olağanüstü tasarımlar sunar. Bazı markalar sadece bir alanda odaklıdır ve bu size fiyat avantajı olarak yansır. 

Kapılarınızı ne sıklıkla açıp kapattığınıza bağlı olarak, bu demirbaşları her gün kullanıyor olacaksınız, bu nedenle size ilham verecek tasarımlar için www.hirdavatmalzeme.com web online alışveriş adresine göz atmanızı tavsiye ederiz. Beğendiğiniz tasarımları online sipariş vererek zaman ve para tasarrufu da yapabilirsiniz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı