PutinCoin Çok Sert Bir Şekilde Yükselmekte

Rus liderlerden Putin`in ismini taşıyan sanal para PutinCoin, kripto para borsası olan YoBit`te bugün %126 oranında bir değer kazanıp 0,04 dolara kadar yükseldi.

PutinCoin Çok Sert Bir Şekilde Yükselmekte
Bu içerik 220 kez okundu.

Rus liderlerden Putin`in ismini taşıyan sanal para PutinCoin, kripto para borsası olan YoBit`te bugün %126 oranında bir değer kazanıp 0,04 dolara  kadar yükseldi.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in adını taşıyan sanal para PutinCoin, YoBit kripto para borsasına göre bugün yüzde 126 artışla 0,04 dolara yükseldi.

PutinCoin'in, kripto para piyasasında büyük en hızlı yükselen sanal paralardan biri olduğu belirtildi. Paranın piyasa değeri 7 milyon dolardan fazla.

PutinCoin, Rus halkına ve Putin'e ithafen yaratılmış bir sanal para. PutinCoin'in internet sitesinde "PutinCoin, dünyanın en büyük ülkelerinden biri olan Rusya'nın halkına ve liderine ithafen yaratılmıştır. PutinCoin, iş adamları ve teknoloji projeleri için birçok olanak yaratacak" deniliyor.

Rus yetkililer, sanal parayı resmen tanımayacaklarını sık sık dile getiriyor. Putin ise, ekim ayında yaptığı bir konuşmada, “Birçok ülkede dijital para birimleri tam teşekküllü bir ödeme ve yatırımaracı haline geliyor ya da halihazırda geldi. Dijital para birimlerinin kullanımı aynı zamanda önemli riskler de barındırıyor. Merkez bankasının endişelerinin farkındayım" demişti

rusya putincoin kripto para
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı