1 Tane Filistinli İsrail Askerlerinin Tarafından Canlı Yayında Vuruldu

Filistin içerisinde Cuma namazından sonra İsrail askerleri pek çok göstericiyi gözaltına almaya başladı, haber televizyonları ise gelişmeleri canlı bir şekilde yayınlıyor.

1 Tane Filistinli İsrail Askerlerinin Tarafından Canlı Yayında Vuruldu
Bu içerik 188 kez okundu.

Filistin içerisinde Cuma namazından sonra İsrail askerleri pek çok göstericiyi gözaltına almaya başladı, haber televizyonları  ise gelişmeleri canlı bir şekilde yayınlıyor. 

İsrail askerleri bir Filistinli'yi canlı yayında ateş açıp vurdu.

Japonlar ve Filistinliler ABD Büyükelçiliği önünde birlikte Kudüs için gösteri yaptı, Endonezya, Malezya ve Hindistan'da da yüzlerce kişi sokağa çıktı.

ABD lideri Donald Trum'ın kameralar karşısına çıkarak ilan ettiği Kudüs kararı, Şili'den Japonya'ya kadar dünyayı sarstı. Bugün Kudüs ve diğer Filistin kentlerinde Cuma namazı sonrasında gösteriler var. İsrail askerleri, Mescid-i Aksa'nın çıkışında birçok Filistinli'yi gözalıtna aldı.

Ramallah'ta ise bir Filistinli gösterici İsrail askerleri tarafından vuruldu, olay sırasında televizyonlar canlı yayındaydı. Olaya tanık olan Doğan Haber Ajansı muhabiri İrfan Sapmaz, vurulan göstericinin ambulansa bindirildiğini ancak aracın hareket etmesine izin verilmediğini aktarıyor.

İsrail medyası, Filistinli göstericinin İsrail sınır polisini bıçakladığını ve ardından vurulduğunu savunuyor.

filistin israil canlı yayın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı