Cd Baskı

Firmanızın ürün ve hizmetlerini tanıtmak, özel bir gününüze ait resimlerinizi saklamak, fotoğraf ve videolarınızı bir cd’de yaşatmak ve cd’nin sunduğu saklama imkanından üzerine baskı yapılmış grafik tasarımlarıyla yararlanmak herkesin hayalidir.

Cd Baskı
Bu içerik 281 kez okundu.

 

Firmanızın ürün ve hizmetlerini tanıtmak, özel bir gününüze ait resimlerinizi saklamak, fotoğraf ve videolarınızı bir cd’de yaşatmak ve cd’nin sunduğu saklama imkanından üzerine baskı yapılmış grafik tasarımlarıyla yararlanmak herkesin hayalidir. Cd baskı firmaları arasında başarılı grafik tasarımları, tecrübeli personelleri ve zamanında teslim özellikleriyle dikkat çeken firmamız, cd baskı alanında Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olmuştur. Birbirinden özel grafik tasarımlarıyla cd üzerine yapılan baskılar müşteri memnuniyetini karşılamak için en üst düzeyde yapılmaktadır. Çeşitli dijital baskıların yanında cd üretim, cd çoğaltma işleri de yapan firmamız cd baskı alanında güvenle tercih edebileceğiniz adreslerden biridir.

Cd Baskı Firmaları

Teknolojinin hüküm sürdüğü günümüzde özel dosyalarınızı, resimlerinizi videolarınızı saklayabileceğiniz alanları sizlere sunan cd’ler çeşitli grafik tasarımlarıyla size sunulurken çoğaltma, cd üretim gibi işlemler ile de size hizmet vermektedir. Firmanızı yada markanızı cd tanıtımlarıyla göstermek isteyebilir, özel günlerinizi güzel bir grafik tasarımıyla hazırlanmış cd’lerinizde saklayabilirsiniz. Uygun fiyatları ve tecrübeli personelleriyle her işte kaliteyi üst düzeyde tutan firmamız başarılı çalışmaları ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Cd üretim, cd çoğaltım, cd üzerine baskı gibi hizmetleriyle güvenle iş yapabileceğiniz firmalardan biri olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Cd üzerine yapılan başarılı baskılar ve cd çoğaltım işleriyle ön plana çıkan firmamız cd baskı firmaları arasında tercih edebileceğiniz ideal adreslerden biridir. Cd baskı işlemi Serigrafi baskı teknolojisine sahip cd üzerine 4+1 renk olarak veya dilediğiniz pantone renkler  ile resim baskısı yapılmaktadır. Serigrafi baskı ve etiket baskı gibi çeşitleriyle cd üzerine yapılan alternatif baskıların olması size güzel ve ayrıcalıklı seçenekler sağlayacaktır. Firmanızın ürün ve hizmetlerini tanıtmak için veya özel gülerinizi başarılı grafik tasarımlarıyla hazırlanmış baskı cd’ler ile anılarınızı yaşatmak için bizi tercih edebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı