Bizpoint İle Zamanı Yakalayın

Android uygulamaları içerisinde son dönemlerde en çok kullanılanları yer bulabilme özelliğine sahip uygulamalar. Millet olarak adres sormayı ve bilmesek dahi bir adresi tarif etmeye çalışmaya bayılırız. Yakınlarımızda olması gerektiğini düşündüğümüz bir mağaza, bir sağlık kuruluşu ya da iş yerinin nerede olduğunu bilemiyorsanız belki de henüz doğru uygulamaya sahip değilsinizdir.

Bizpoint İle Zamanı Yakalayın
Bu içerik 542 kez okundu.

 

Tamamen teknoloji ile şekillenen çağımızda, bu gerçeği görmezden gelerek eski usulleri devam ettirmeye çalışmak, zamanın ritmine ayak uydurmayı zorlaştıracaktır. Bizpoint ile çevrenizde gelişen her yeni etkinlikten haberdar olma şansını yakalamanızın yanı sıra aynı zamanda yakın çevrenizde bulunan arkadaşlarınızın da o anki etkinliklerine ulaşabilecekseniz. İster kendiniz grup etkinliği oluşturun ister mevcut etkinliklere katılın. Her şekilde zamanın ritmine ayak uydurmuş olacaksınız.

Bizpoint’in özellikleri arasında en çok dikkati çekenler ise; akıllı telefonunuza indirdiğiniz bu uygulama ile iş yerlerini arayabilir, iş ilanlarını inceleyebilir ve elbette kampanyalardan rahatlıkla haberdar olabilirsiniz. Eğer iş yeri sahibiyseniz detaylı bir iş yeri profili oluşturarak çevrenizde size ihtiyaç duyan kişilerin sizi rahatlıkla bulmasını sağlayabilirsiniz. Lokasyona yönelik fırsatlar ve kampanyalar oluşturarak çevrenizdeki müşteri kitlesinin bundan haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle yakınlardaki potansiyel iş gücünden faydalanmak isteyen iş verenler için muhteşem bir istanbul escort özelliğe sahip olan Bizpoint ile iş ilanı yayınlayarak yakınlarınızda iş arayışı içinde bulunan kişiler ile iletişime rahatlıkla geçebilirsiniz.

Bizpoint'in özellikleri arasında ayrıca etkinlik yayınlama, ürün yayınlama ve servis yayınlama gibi özellikle iş yerlerinin faydalanabileceği kriterler de mevcut. Teklif verip almayı sağlayan bu uygulama sayesinde hizmet paylaşımı yaparak maliyenizi düşürmeniz bile mümkün hale geliyor. Android uygulamalar içerisinde belki de en çok işinize yarayacak olan bu uygulama ile istediğinizden çok daha fazlasına rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Gündemden geri kalmamak ve çevrenizde olup biten her şeyden haberdar olmak adına akıllı cihazınıza yükleyeceğiniz bu program ile tüm haberlerin parmaklarınızın ucunda olmasına olanak sağlamış olacaksınız.

Vakit kaybetmeden siz de bu alandaki yerinizi alarak kendinizi çok daha iyi tanıtma fırsatını yakalayabilirsiniz. Eğer bu uygulamayı bireysel olarak kullanacaksanız yakınınızdaki arkadaşlarınızdan haberdar olarak sosyalleşmek için gereken fırsatları yakalamanız da düşündüğünüzden çok daha kolay olacak. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı