Benim İçin En Doğru Market

A101 mahallemde açılana kadar alışveriş yaptığım bir market değildi. Yaklaşık bir yıl önce evime çok yakın bir mesafede açıldıktan sonra neredeyse tüm alışverişimi oradan yapar oldum. Doğru söylemek gerekirse A101’den yaptığım alışverişlerden bu kadar memnun kalacağımı hiç düşünmemiştim.

Benim İçin En Doğru Market
Bu içerik 482 kez okundu.

 

A101 mahallemde açılana kadar alışveriş yaptığım bir market değildi. Yaklaşık bir yıl önce evime çok yakın bir mesafede açıldıktan sonra neredeyse tüm alışverişimi oradan yapar oldum. Doğru söylemek gerekirse A101’den yaptığım alışverişlerden bu kadar memnun kalacağımı hiç düşünmemiştim. Eskiden gittiğim marketlerle kıyasladığımda A101’in tüm ürünleri daha kaliteli, taze ve hesaplı. Benim A101’de favori ürünlerim var mesela A101’in kendi ürünü olan Birşah Süzme yoğurt çok lezzetli ve diğer marka yoğurtlara oranla da oldukça hesaplı. Sağlıklı içeceklere önem verdiğim için yeşil çay içiyorum. Başka hiçbir yerde bulamadığım naneli yeşil çay da çok güzel. Naneli yeşil çayı bu adresten görüntüleyebilirsiniz: http://www.a101.com.tr/urunlerimiz.

Küçük kızıma A101’den aldığım doğal kurutulmuş, pudra şekersiz incirleri de gönül rahatlığıyla yediriyorum. Çalışan bir kadın olduğum için yemek yapmaya çok fazla vakit ayıramıyorum A101’in mezeleri de çok güzel. Yemek yapmadığım günlerde bu mezeler benim için kurtarıcı oluyor. Ne zaman misafirim gelse A101’in mozaik pastası imdadıma yetişiyor bu pasta çok lezzetli üstelik de fiyatı çok uygun.  Çok yoğun çalıştığım için alışverişlerime çok fazla zaman ayıramıyorum.  Bu yüzden A101’deki market dizaynı da beni çok fazla yormuyor, her şey elimin altında. Geçenlerde oğlumla okul gezisine gidecektim telefonumuza power bank almamız gerekiyordu ama teknolojik markete gidecek vakit de yoktu. Power bankı A101’den bulmak inanın ki hayatımı kurtardı bu yüzden A101’i seviyorum.

Siz de benim gibi kendinize ve ailenize aldığınız ürünler konusunda hassassanız A101’in sattığı tüm ürünleri büyük bir güvenle kullanabilirsiniz. Ben A101’den alışverişe başladığım günden beri kullandığım tüm ürünler neredeyse değişti; çünkü A101’in kendi üretimi olan birçok marka ailemizin hem damak zevkine uydu hem de daha önce diğer marketlerden aldığım ürünlere göre daha taze ve hesaplı. Kahvaltılarda benim gibi tatlıdan vazgeçemeyen biriyseniz A101’in kendi ürünü olan Bolmix reçellerini de mutlaka tavsiye ederim. Aslına bakacak olursak A101 sadece birkaç marka ürün ve çeşitle fırsat sunan bir market değil. Özellikle hafta sonları temizlik ürünleri ciddi bir indirime giriyor. Büyük markalarda yapılan bu indirimler aile bütçem için oldukça avantajlı.

A101’den aldığım 5kg’lık deterjanın aynısını başka bir marketten o fiyata 3kg’lık olarak alabiliyorum bu da bana bilinçsiz alışveriş yaparak yıllardır paramı sokağa attığımı düşündürdü. Üstelik A101’in haftalık indirimlerini de takip etmek çok kolay. A101 kasalarından aldığım ya da akıllı telefonuma indirdiğim A101 uygulaması ile indirimdeki ürünleri kolaylıkla takip edebiliyor ve alışverişimi ona göre planlayabiliyorum. Özellikle perşembe günleri onlarca ürün muazzam indirime giriyor. Mutfağımın, banyomun ihtiyacı olan bu ürünleri perşembe günleri yüzde elli indirimle alıyorum. Perşembe günleri sadece gıda, temizlik gibi ürünler değil gözüme ve bütçeme hitap eden tekstil ürünleri ve işlerimizi kolaylaştıracak elektronik ürünler de indirime giriyor. Birçok ürün sıklıkla indirime giriyor bence bu durum A101’deki mal sirkülasyonunu hızlandırıyor böylelikle tüm ürünler de tazeliğini koruyor. Yani sizin anlayacağınız ben bazen mahalleme iyi ki A101 açıldı diye şükrediyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı