Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı

Amerika Birleşik Devletleri'nin Teksas eyaleti içerisinde Duston Holloway adlı bir adam eve döndüğü zaman kendi yatağında yarı çıplak ve hiç tanımadığı bir tane adam buldu.

Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Bu içerik 1122 kez okundu.

Amerika Birleşik Devletleri'nin Teksas eyaleti içerisinde Duston Holloway adlı bir adam eve döndüğü zaman kendi yatağında yarı çıplak  ve hiç tanımadığı bir tane adam buldu. 

Üstelik gizemli yabancı adamın sevgilisinin yanında yatıyordu.

Çoğu insan birlikte olduğu kişiyi başka biriyle yakaladığı zamana bağırıp çağırır. Ancak 23 yaşındaki Duston Holloway oldukça farklı bir intikam yolu denedi.

 Genç adam eve geldiğinde sevgilisini yabancı bir adamla kendi yatağında uyurken buldu.  Kadın kendinden geçmiş halde, adamsa yarı çıplak durumdaydı. 

Duston odasına girdiği an gördüğü manzara karşısında damı dövmek istediğini ancak sonra sakin kalıp daha mantıklı bir yol bulduğunu söylüyor. 

Genç adam “Onu hırpalamak yerine ikisinin fotoğraflarını çektim. Üstelik önlerinde durarak bir de selfie çekip, sosyal medyadan paylaştım. “  diyor.

Paylaştığı fotoğrafın altına ise “Eve geldiğinizde sevdiğiniz kişi başka bir adamla aynı yatakta! İyi adamlar iyi kadınları hak eder” yazdı.

 

abd teksas intikam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı