İran İle Rusya Amerika'nın Yaptığı Bombardımanı Görüştü

İran'ın Genelkurmay Başkanı görevindeki Muhammed Hüseyin Bakiri ve de Rusya'nın Genelkurmay Başkanı görevindeki Valeriy Gerasimov telefonda Amerika Birleşik Devletleri'nin Suriye'ye gerçekleştirdiği bombardımanları görüştü.

İran İle Rusya Amerika'nın Yaptığı Bombardımanı Görüştü
Bu içerik 283 kez okundu.

İran'ın Genelkurmay Başkanı  görevindeki Muhammed Hüseyin Bakiri ve de Rusya'nın Genelkurmay Başkanı görevindeki Valeriy Gerasimov telefonda Amerika Birleşik Devletleri'nin Suriye'ye gerçekleştirdiği bombardımanları görüştü.

İran Genelkurmay Başkanı Muhammed Hüseyin Bakiri ve Rusya Genelkurmay Başkanı Valeriy Gerasimov yaptıkları telefon görüşmesinde ABD'nin Suriye'ye hava üssüne yaptığı bombardımanı görüştü. 

İran Genelkurmay Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, "İki taraf yaptıkları telefon görüşmesinde ABD'nin Suriye birliklerine gerçekleştirdiği saldırıyı ele aldılar ve bunu bağımsız bir ülkeye karşı agresif eylem olarak değerlendirdiler" denildi.

Rus haber ajansı RİAda yer alan habere göre, iki ülke terörle mücadelenin devam ettiğini ve operasyonların güçlendirileceğini belirtti.

 

rusya iran abd
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı