2 Fotoğrafta Türkiye'de Aynı Gün İçerisinde Çekildi

Antalya ili içerisinde güneşi görmüş olanlar, rüzgarlı durumdaki havaya hiç bir şekilde aldırış etmeden denize girmeye başladı.

2 Fotoğrafta Türkiye'de Aynı Gün İçerisinde Çekildi
Bu içerik 277 kez okundu.

Antalya ili içerisinde güneşi görmüş olanlar, rüzgarlı  durumdaki havaya hiç bir şekilde aldırış etmeden denize girmeye başladı. 

Doğu Anadolu Bölgesi’nde ise bahar geldi derken Nisan’ın dokuzunda Erzurum ve Erzincan’a lapa lapa kar yağdı. Konyaaltı Sahili'ne gelen yerli ve yabancı turistler, güneşli havayı görünce bazen kuvvetli esen rüzgara rağmen kendilerini Akdeniz'in serin sularına bıraktı. Hava sıcaklığının 22, deniz suyu sıcaklığının 19 derece ölçüldüğü Antalya'da deniz keyfi yaşayanlar arasında Muğla Üniversitesi'nden gelen öğrenciler de vardı. Kente günübirlik gezmeye gelince dayanamayıp denize girdiklerini söyleyen 4 arkadaş, rüzgara rağmen denizin keyfini çıkardıklarını söyledi. Bazı turistler de karlı dağ manzarası eşliğinde kumlara uzanarak güneşlenmeyi tercih etti.

ERZURUM VE Erzincan’A LAPA LAPA KAR YAĞDI

Doğu Anadolu Bölgesi’nde, bahar geldi derken Nisan’ın dokuzunda Erzurum ve Erzincan’a lapa lapa kar yağdı.

Erzurum ve Erzincan’da bugün Sabah saatlerinde başlayan kar yağışı etkili olurken, vatandaşlara sürpriz yaşattı. Yağış, yüksek kesimlerde etkisini daha fazla gösterirken, kar kalınlığı bazı yerlerde birkaç santimetreye kadar ulaştı.


Yağışla birlikte hava sıcaklığı eksi değerlere düştü. Kar nedeniyle Erzurum'da çok sayıda köy ve mezra yolu ulaşıma kapandı. Şehir içi trafikte aksamalar yaşandı.

Erzurum’a Haziran ayında geçmişte kar yağdığını ifade eden vatandaşlar, “Burası Erzurum. Nisan’da da kar yağıyor. Başka illerde bu kar yağsa şaşırtıcı olabilir ama Erzurum için çok şaşırtıcı değil” dediler.

antalya erzurum deniz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı