Yüz Güzelliği Ruh Güzelliği

Daha çok ilerleyen yaşa bağlı olarak cildimiz zamanla yaşlanır. Deri sıkılığını kaybeder. Dış olumsuz koşulların etkisiyle de bu süreç olumsuz yönde hızlanır özellikle yüzde derin çizgiler ve sarkmalarla kendini gösterir.

Yüz Güzelliği Ruh Güzelliği
Bu içerik 607 kez okundu.

AMELİYATSIZ UYGULANAN TEKNİKLER

 

Daha çok ilerleyen yaşa bağlı olarak cildimiz zamanla yaşlanır. Deri sıkılığını kaybeder. Dış olumsuz koşulların etkisiyle de bu süreç olumsuz yönde hızlanır özellikle yüzde derin çizgiler ve sarkmalarla kendini gösterir. Estetik operasyonları uzun yıllardır yapılmaktadır. Ancak günümüzde tıbbi teknolojinin gelişmesi ve kullanımının yaygınlaşması bu tür estetik operasyonları tekniğini de geliştirmiş ve bu işlemler artık ameliyatsız da yapılmaktadır. Yüz germe konusunda ameliyatsız gerçekleştirilen teknikler, Ultherapy, İpek koza tekniği ve Ultra skin adı verilen üç farklı teknikle yapılmaktadır.

 

Ultherapy tekniği nedir?

 

Bu teknik özellikle yüz bölgesi için kullanılan gençleştirme yöntemidir. Cerrahi bir işlem olmamakla birlikte sonuçları ameliyat kadar başarılıdır. Ultherapy, yüksek frekansla çalışan kulağımızla duyamayacağımız bir titreşimle uygulanan bir gençleştirme yöntemidir. Bu cihaz cildin en derinlerine inerek oradaki yıpranmış yaşlanmış bölgeyi onararak cilt protein üretemeye yani kolajen üretmeye başlar. Bu sayede de cilt gençleşir ve gerginleşir. Anestezi uygulanmadan da yapılan bu işlem diğer estetik sorunları da ortadan kaldırma konusunda başarılı bir yöntemdir. DR. Kul ürünleri de bu yöntemlerin kalıcılığını sağlamaktadır.

 

İpek Koza Tekniği

           

Bu teknik de yüz germe ameliyatı kadar başarılı ve cerrahi müdahale olmadan uygulanan bir işlemdir. Bu yöntem ipek böceği kozalarındaki proteinlerden faydalanılarak uygulanmaktadır. İşlem sonucunda sonuçlarını hemen görebileceğiniz bir yöntemdir. Adından da anlaşılacağı gibi ipeksi bir görüntü elde edilen bir yüz gençleştirme işlemidir. Bu yöntemde de yüzün alt tabakalarına kadar inilerek cildin doğal protein üretmesi sağlanır. 30 dakika süren seanslarla cildinizdeki olumlu gençleşmeyi hemen fark edersiniz.

 

Ultra Skin Tekniği

 

Bu yöntem de diğerleri gibi cildin alt tabakalarını canlandırarak doğal kolajen üretmesini sağlayan bir yöntem. Sizin de fark edeceğiniz gibi bu üç yöntem ölen ve işlevini yapmayan bölgelere hayat vererek onları tekrar işlevsel hale getirmektedir. Bu yöntem daha çok yüz germe ve yüzdeki sarkmalar konusunda başarılı. Yüksek frekansla çalışan cihaz ses dalgalarıyla bu işlemi çok kısa sürede gerçekleştirmektedir. Dr. Kul’un bu konulardaki ürünlerini inceleyebilirsiniz.

 

CERRAHİ OPERASYONLA CİLT GENÇLEŞTİRME

 

Cerrahi estetik operasyonlar, özellikle yüz bölgesinde orta yüz germe olarak nitelendirilen, endoskopik ameliyatlardır. Endoskop diğer operasyonlarda da kullanılan ucunda ışık bulunan bir alettir. Yüz estetik cerrahisinde kullanılan bu yöntem de kesme, dikiş bulunmamaktadır. Bu işlem sayesinde yüz bölgesinde göz kapağı düşüklükleri, yanak sarkmaları, alın ve burun kenarındaki derin çizgilere uygulanarak kısa sürede iyileşme sağlanan bir yöntemdir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı