Snapchat'te Yer Alan Hikayeler İçin Aranma Özelliği Duyuruldu

Snapchat, 1 milyon tane civarında derlenmiş herkese açık bulunan hikayeler arasında arama yapılabilecek olan yeni bir tane özelliğini aktif duruma getirdi.

Snapchat'te Yer Alan Hikayeler İçin Aranma Özelliği Duyuruldu
Bu içerik 346 kez okundu.

Snapchat, 1 milyon tane civarında derlenmiş herkese açık bulunan hikayeler arasında arama yapılabilecek  olan yeni bir tane özelliğini aktif duruma getirdi.

Snapchat, 1 milyon civarında derlenmiş herkese açık hikâyeler arasında arama yapılabilecek yeni bir özelliğini aktif hâle getirdi. Bu sayede sadece kullanıcılar değil reklamcılar da çok rahat edebilir.

Yeni özellik sayesinde anahtar kelimeleri kullanarak, binlerce kullanıcı ve markanın paylaştığı hikâyelerden ilgili olan filtrelemek mümkün olacak. 

Hikâye arama özelliği, perde arkasında çalışan yeni bir öğrenme mekanizmasının içerisine gömülerek ağ içerisindeki hikâyelerde neler olup bittiğini belirleyebiliyor ve uygun olarak anahtar kelimelerle organize edebiliyor.

Hikâye içerisinde kullanılan görüntü ögeleri ya da ekran görüntülerine dahil edilen kelimeleri ayrıştırılabiliyor.

Uygulamadaki yeni arama özelliğinin nasıl kullanılacağıyla ilgili Youtube'dan yayımlanan videodan daha çok fikir sahibi olabilirsiniz.

snapchat hikayeler arama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı