Ertuğrul’un Oyunu Karşısında Vasilius Ne Yapacak?

Diriliş Ertuğrul 82’nci bölümü ile 5 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranında olacak!

Ertuğrul’un Oyunu Karşısında Vasilius Ne Yapacak?
Bu içerik 515 kez okundu.

TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş ‘Ertuğrul’un 83’üncü bölümü yine çok konuşulacak gelişmeleri ekrana getirecek.

 

Diriliş Ertuğrul’un 5 Nisan Çarşamba günü TRT 1’de ekrana gelecek bölümünde, Ertuğrul, Çavdar obası alplarından Yağız’ı kullanarak Vasilius’u büyük bir tuzağa çekmiş, askerlerini öldürerek, Teo’yu esir almıştır.

 

Vasilius Ural’ın da kışkırtmasıyla Helena’yı denemiş ve ona bir sır vermiştir. Vasilius sırrının Helena tarafından Ertuğrul’lara iletildiğini düşünerek öfkeye kapılmış ve Helena’yı zindana atmıştır. Fakat Ertuğrul, Yağız Alp’in cesedini bir notla gönderince bütün düğümler çözülmüş, her şeyin Ertuğrul’un bir oyunu olduğu anlaşılmıştır. Böylece Ural’a güvendiği için askerleri ölen ve neredeyse sevdiği kadını öldürecek olan Vasilius büyük bir öfkeyle Ural’a saldırmıştır. Peki Ural Vasilius’un öfkeli ellerinden kurtulabilecek midir?

 

Diğer yandan Dündar Günyeli arasındaki ilişki gün geçtikçe ilerlemektedir. Dündar Günyeli’ye samimi duygularla yaklaşıyor olsa da Günyeli babasının tavsiyesiyle kaleyi içerden fethetmeye çalışmaktadır. Halime bu meseleye olumlu yaklaşsa da Dündar’ın gidişatında ve Günyeli’nin tavırlarında olumsuzluk sezen Halime temkinli davranmaktadır. Peki Dündar’ın Günyeli’ye olan zaafı nelere mal olacaktır?

 

Diriliş ‘Ertuğrul’ 5 Nisan Çarşamba günü saat 20.00’da TRT1 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı