Danfoss, bayileriyle bu sene Belgrad’da toplandı

Isıtma, soğutma ve motor kontrol sistemleri alanında dünya lideri Danfoss, yıl boyunca düzenlediği eğitim ve toplantılara ek olarak, her sene büyük bir bayi toplantısına imza atıyor. Danfoss, 2017 yılı ‘Türkiye Bayi Toplantısı’nı 9-12 Mart’ta 110 kişinin katılımıyla Belgrad’da gerçekleştirdi

Danfoss, bayileriyle bu sene Belgrad’da toplandı
Bu içerik 218 kez okundu.

Danfoss, 9-12 Mart tarihleri arasında Belgrad’da Türkiye’deki bayilerin katılımıyla ‘Türkiye Bayi Toplantısı’ düzenledi. Her sene düzenlenen ve artık gelenekselleşen toplantı, Danfoss Isıtma Segmenti Kıdemli Başkanı Francisco Azcona, Soğutma Segmenti Kıdemli Başkan Yardımcısı Kjell Stroem, Motor Kontrol Segmenti Güney Avrupa ve TMA Bölge Direktörü Marco Airola, TMA Bölge Başkanı Levent Taşkın, Danfoss Türkiye Genel Müdürü Emre Gören ve segment ülke direktörlerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantıya Danfoss’un dünya çapında liderliğini sürdürdüğü ısıtma, soğutma ve motor kontrol sistemleri segmentindeki bayilerinden 110 kişi katıldı.

 

Üç gün boyunca süren toplantıda, 2016 yılının detaylı bir değerlendirmesi yapıldı. Sektördeki gelişmelerin de aktarıldığı toplantıda 2016 yılının öne çıkan konu başlıkları ve ürünleri hakkında Danfoss yöneticileri katılımcılarla sunumlarını paylaştı. İşbirliğine önem veren Danfoss, toplantıda 2017 yılının hedef ve stratejilerini bayilerle paylaşırken katılımcılarla görüş alışverişinde bulundu.

 

Danfoss, bayilerle iletişimi güçlendirmek amacıyla her sene düzenlediği toplantıda workshoplar düzenledi. Bayilerin 2016 yılında gösterdikleri başarılı performanslarını değerlendiren Danfoss, ödül ve plaketler verdi. Organizasyon kapsamında Belgrad’ın tarihi ve kültürel yerleri de gezildi. Danfoss bayileri düzenlenen şehir turu ve tekne turu ile Belgrad’ın güzellikleri keşfetme fırsatı yakaladı. Belgrad’a özgü yemekler, dans ve müzikler eşliğinde düzenlenen gala yemeği ile üç gün süren organizasyon başarılı şekilde tamamlandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı