1 Yaş Doğum Günü Partisi Hazırlıkları

Ebeveynler için belki de en önemli günlerden birisi olan minik bebeklerinin 1 yaş doğum günüdür.

1 Yaş Doğum Günü Partisi Hazırlıkları
Bu içerik 661 kez okundu.

Ebeveynler için belki de en önemli günlerden birisi olan minik bebeklerinin 1 yaş doğum  günüdür. Bebeğiniz yavaş yavaş büyüyor ve arkasında koca bir yılı bıraktı. En doğal hakkınız olan çocuğunuzun 1. Yaş Doğum Gününe sevdiklerinizi çağırmak ve onlara mahçup olmamak.

O gün geldi çattı ve siz hazırlıklara 1 ay öncesinden başladınız. Nasıl bir doğum günü partisi olmalı, Doğum günü partisini nasıl organize etmeyelim gibi bir çok soru beyninizi meşgul etmeye başladı.

1 Yaş Doğum Günü Partisi İçin Öneriler

Bebeğiniz çok anlamasa da ileride fotoğraf ve videoları ile izleyeceği için aslında çok şanslı. Öncelikle doğum günü partisini evde mi yoksa başarılı bir mekanda mı organize edeceğinize karar verdikten sonra hazırlıklara başlayın. Kısaca özet geçecek olursak 1 yaş doğum günü dilerseniz davetiyeden başlayalım, Organizasyona davet edilecek kişileri anne ve babalar oluşturduğu için, daha çok büyüklere hazırlanmış olacaksınız. Doğum günü nerede kutlanacaksa önceden gidip nasıl bir yer olduğuna bakın ve ardından sıra tema seçiminize kalsın. Doğum günü partileri ve parti konseptleri gerçekten çok fazla tema var. Biz Parti Balonu olarak sizlere bu konuda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bir çok ürün yelpazesinden dilediğiniz parti ürünlerini veya kişiye özel bir çok parti konseptini tek tıkla alabilirsiniz.

1 Yaş parti konseptlerinden bazıları kızlar için Prenses 1 Yaşında veya Baby Minnie Mouse temaları, erkekler için ise Prens 1 Yaşında veya Baby Mickey Mouse temaları ile dikkat çekebilirsiniz.

1 yaş doğum günü seti size çok geldiyse dilerseniz 1 yaş tabak, bardak, masaörtüsü, asma süs, 1 yaş çerçevesi, 1 yaş balonu gibi 1 yaş parti malzemelerinden oluşan ürünleri tek tek sepete ekleyip rahatlıkla sipariş verebilirsiniz.

Doğum günü partisini mekan yerine evde yapmak isteyenler için kullan at parti ürünleri sizlerin yükünü alacaktır. Hazırlayacağınız sunumlar içerisinde sofra ve parti malzemeleri daha çekici hale getirecektir. Bir çok alanda süslemeler yapacağınız için bir çok malzemeye ihtiyacınız olacak bunlardan bazıları ise; 1 yaş rakam balonlar ve uçan balonlar belirlediğiniz parti konsepti ile beğendikleri karakterlerin folyo balonlarıyla, asma süs ve iyiki doğdun yazıları ile kutlamanın yapılacağı alanları çok daha şenlikli yapabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı