SALT İletişim Grup’a Üç Yeni Marka!

Salt İletişim Grup, müşteri portföyüne dünyaca ünlü otel zincirlerinden LUX* tarafından işletilecek olan LUX* Bodrum Resort & Residences’ı , Türkiye’nin en kapsamlı sağlık kurumlarından biri olan ETHICA SAĞLIK GRUBU’na bağlı ESTETHICA Hastaneleri ve Tıp Merkezlerini ve köklü marka Eyüp Sabri Tuncer’i ekledi

SALT İletişim Grup’a Üç Yeni Marka!
Bu içerik 321 kez okundu.

Farklı sektörlerden birçok firmaya 360 derece entegre pazarlama ve iletişim danışmanlığı hizmeti veren Salt İletişim Grup, müşteri portföyünü genişletmeye devam ediyor.

Dünyanın en egzotik lokasyonlarında lüksü ve konforu yeniden yorumlayan LUX*'un Avrupa’daki ve Türkiye'deki ilk ve tek tesisi LUX* Bodrum Resort & Residences, Türkiye’nin en kapsamlı sağlık kurumlarından biri olan ETHICA SAĞLIK GRUBU markası, ESTETHICA Hastaneleri ve Tıp Merkezlerinin ve Türkiye’nin en köklü ve saygın koku duayeni Eyüp Sabri Tuncer’in tüm stratejik iletişim faaliyetlerini markalara özel ürettiği çözüm ve projeleriyle öne çıkan Salt İletişim Grup yönetecek.

LUX* Bodrum Resort & Residences Hakkında

MYC Partners’in 70 milyon dolarlık yatırımıyla hayata geçirilen ve yönetimi dünyaca ünlü profesyonel otel zinciri olan LUX*a emanet edilen LUX* Bodrum Resort & Residences, içerisinde 85 otel odası, 19 residence ve 1 adet beach villa ile 83 bin metrekarelik satılabilir alan ile Mayıs ayında hizmet vermeye başlayacak. LUX* Bodrum’da spa merkezi, açık hava sineması, iki alakart restoran, tenis kortu, çocuk kulübü gibi birçok donatı ziyaretçilerin hizmetine sunulacak.

Eyüp Sabri Tuncer Hakkında

1923 yılında kurulan Eyüp Sabri Tuncer, müşterilerine her zaman en kaliteli ürünleri sunma ilkesiyle hareket ediyor. Eyüp Sabri Tuncer, başta tazelik veren farklı esanslı kolonyalar olmak üzere parfüm, ev bakımı, kişisel bakım ve tekstil-spa kategorilerini kapsayan 670’i aşkın farklı ürünü kendi çatısındaki EST 1923, Gizli Bahçe ve Perfume Jewels markaları ile satışa sunuyor.

ESTETHICA HASTANELERİ

Teknoloji ve uzmanlığı birleştirerek sektördeki liderliğini koruyan ve 2000 yılından bu yana İstanbul’da 3 şube ile hizmet veren Estethica, sağlık turizmi kapsamında yurt dışı yatırımları ile dünyanın 70 ülkesinden hasta getirerek uluslararası standartlarda hizmet sunmaktadır.

Estethica Hastane ve Tıp Merkezleri, üstün teknoloji sistemleri ve tecrübeli kadrosu ile, hastalarına yüksek kalitede hizmet vererek, gerekli tıp etikleri doğrultusunda hızla ilerlemeye ve büyümeye devam ediyor

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı