Ücretsiz PHP Haber Botu

PHP günümüzde bir çok haber scriptinin kullandığı bir dildir ve her geçen gün geliştirilmektedir. Haber siteleri her an güncel olmak ve yeni çıkan her haberi takip etmek zorundadır; fakat bunun için 2-3 editöre ihtiyaç vardır.

Ücretsiz PHP Haber Botu
Bu içerik 394 kez okundu.

PHP günümüzde bir çok haber scriptinin kullandığı bir dildir ve her geçen gün geliştirilmektedir. Haber siteleri her an güncel olmak ve yeni çıkan her haberi takip etmek zorundadır; fakat bunun için 2-3 editöre ihtiyaç vardır. Bu sayıda editörünüz olsa bile işleriniz insan faktöründen dolayı çoğu zaman aksayabilir.

Eğer sizinde PHP siteniz varsa PHP haber botu kullanmanız gerekmektedir.

Ücretsiz PHP Haber Botu Kullanmak Sakıncalı mı ?

Ücretsiz bir çok haber botunun içerisinde sitenize zarar verebilecek kodlar bulunmaktadır. Bu kodlar sizin ve ziyaretçilerinizin şifrelerini ele geçirebileceği gibi sitenizi kapatmaya kadar götürebilir bu sebeple kurumsal ve ücretli haber botları kullanmakta fayda vardır. Aynı zamanda ücretsiz haber botu bozulduğu zaman ekstra tamir ücretleri istenmektedir.

HaberBotu.Org haber botu nedir ve nasıl çalışır ?

HaberBotu.Org botları PHP dili ile yazılmış robotlardır. Bu sebeple PHP dili ile kodlanmış tüm haber scriptlerinde sorunsuz çalışmaktadır. Wordpress haber botu ile eğer scriptiniz Wordpress ise hızlıca haberlerinizi sitenize ekleyebilir ve sitenizin güvenliğinden emin olabilirsiniz.

Haber Botları bozulur mu ?

İnternette bir çok insanın çalışan haber botu aradığını görürsünüz bunun sebebi haber botlarının sık sık bozulmasından dolayıdır. Eğer ücretsiz bir haber botu kullanırsanız hiç farketmediğiniz bir anda sitenize haber eklenmez ve Google sıralamalarından hızlıca düşersiniz bu sebeple HaberBotu.Org haber botunu kullanmanız size ekstra rahatlık sağlayacaktır. Sizde en kısa zamanda http://haberbotu.org/ adresini ziyaret ederek haber botunuza kavuşabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı