AXE, Can Bonomo, Burcu Esmersoy ve Aret Vartanyan’ın katıldığı lansmanla yeni saç bakım serisini tanıttı

Burcu Esmersoy’un moderatörlüğü, Unilever Kişisel Bakımdan Sorumlu Pazarlama Direktörü Alper Eroğlu’nun ev sahipliğinde yapılan yeni Axe saç bakım serisi lansmanı, Yaşam Atölyesi kurucusu Aret Vartanyan’la erkeklik klişeleri ve erkeklerin özgürleşmeleri üzerine yapılan keyifli sohbetle gerçekleşti. AXE, bilinen en büyük erkeklik klişesini yıkma ve özgürleşme çağrısını yaparken yine müziğin evrensel dilini kullandı. Nilüfer’in unutulmaz Erkekler Ağlamaz şarkısını, “Erkekler De Ağlar” olarak coverlayan Can Bonomo ile özgürleştirme yolculuğunda ilk adımı attı.

AXE, Can Bonomo, Burcu Esmersoy ve Aret Vartanyan’ın katıldığı lansmanla yeni saç bakım serisini tanıttı
Bu içerik 393 kez okundu.

Can Bonomo’nun “Erkekler De Ağlar” şarkısını canlı performansla seslendirdiği lansmanda şarkının klibi de yayınlandı. Klipte erkeklerin duygularına tercüman olan Can Bonomo ve özgürce ağlayan erkekler, BioArt ve Multimedya Sanatçısı Ayşe Gül Süter’ e ilham kaynağı oldu.

 

Can Bonomo ve klipte ağlayan erkeklerden alınan gözyaşları laboratuvar ortamında mikroskop ile incelenerek biyo-sanat akımıyla buluştu. Gözyaşlarının 2-3 dakika içinde kuruyup buharlaşmasından oluşmuş kristal tuz parçaları lansman boyunca sergilendi. Lansmanda takı tasarımcısı Manuk tarafından Can Bonomo’nun gözyaşı şeklinde tasarlanan kolye erkeklerin özgürleşmesinin simgelerinden biri oldu.

 

Türk Erkekleri Özgür Değiller Mi? Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 10 ülkeden 3.500 erkeğin katılımı ile gerçekleştirilen araştırma sonuçlarına göre erkeklerin sadece %15’i kendisini çekici buluyor. Geriye kalan %85 kendisini çekici hissetmiyor.

 

Seni sen yapan şey, seni sen yapan şey Çevre tarafından onaylanmanın her zaman daha risksiz ve güvenli olması çoğu zaman erkeklerin içlerindeki potansiyeli ve cazibeyi keşfetmelerinin önüne geçebiliyor. Erkekler özgür davranamadıkları için kendilerine has özellikleri ile çekici olabileceklerinin de farkında değiller. Axe kullanıcılarını yanlış veya doğru erkek tanımının olmadığı, etiketlemenin, kalıpların, sınırlamaların yaşanmadığı bir dünyaya davet ediyor. Erkekleri içlerinden gelen sesi ve hissi dinleyerek kendileri olmaları için harekete geçmeye çağırıyor. Erkeklere kalıpların dışına çıkarak kendilerini keşfetmeleri için özel ürünler sunuyor ve kendilerine has özellikleri ve davranışlarıyla ne kadar çekici olabileceklerini hatırlatıyor.

 

Yeni AXE serisi ile özgürleşmeye saçınızdan başlayın 30 yıldır erkeklere ilham veren Axe, kendini ifade etmenin ve iyi hissetmenin erkekler için ilk yolu olan saçlara wax, jöle ve sprey jöleden oluşan yeni bir saç serisi sunuyor. Signature, Urban ve Adrenaline olmak üzere üç farklı kategoride AXE saç şekillendirici wax, jöle ve sprey jöle çeşitleri, ister dağınık, ister mat görünüm, ihtiyacınız olan her tarz saçı hızlı ve kolay uygulamanızı sağlıyor.

 

Gün boyu sağlamlık ve güçlü tutuş sağlayan Adrenaline, dağınık ve mat görünüm sevenler için Urban, klasik ve keskin görünüm tercih edenler için Signature serisi ile özgürleşmeye AXE ile saçınızdan başlayın.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı