SPOR HEKİMLERİ ŞAMPİYONLARIN ADRESİ “GLORIA SPORTS ARENA” DA BULUŞUYOR…!

Türkiye’nin en kapsamlı spor kompleksi Gloria Sports Arena, Türkiye Spor Hekimleri Derneği tarafından iki yılda bir düzenlenen Ulusal Spor Hekimliği Kongresi’ne ev sahipliği yapıyor.

SPOR HEKİMLERİ ŞAMPİYONLARIN ADRESİ “GLORIA SPORTS ARENA” DA BULUŞUYOR…!
Bu içerik 344 kez okundu.

Türkiye’nin ve dünyanın en popüler spor dalı olan futbolda “ekip çalışması, spor yaralanmalarının tanı ve tedavisi ile sağlık ve performansın korunması ve geliştirilmesi” konuları, tüm yönleriyle Gloria Sports Arena’daki Spor Hekimliği Kongresi’nde masaya yatırılacak. “Futbol ve Sağlık” temasının işleneceği, bu yıl 16.’sı düzenlenecek Ulusal Spor Hekimliği Kongresi, 2-5 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek.

 

3 Nisan sabahı açılış töreni ve ardından Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in yapacağı konuşmayla başlayacak Spor Hekimliği Kongresi’nde Terim’in yanı sıra, teknik direktör ve beIN SPORTS yorumcusu Metin Tekin, Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay ve Antalyaspor’un dünyaca ünlü yıldızı Samuel Eto’o da birer konuşma yapacak.

 

Yurtiçinden ve yurtdışından futbola, spora ve bilime gönül veren pek çok önemli isim; 21 konferans, 21 panel ve 10 workshop’ta görüşlerini 300 katılımcıyla paylaşacak. Ramil Guliyev, Yasmani Copello Escopar, Sarah Sjöström, Talha Akgül, Lamar Houston gibi dünyaca ünlü sporcuların şampiyonluk yolculuğunda ilk durağı olan, Avrupa’nın en kapsamlı spor kompleksi Gloria Sports Arena, uluslararası etkinliklere ev sahipliği yapmaya yıl boyunca devam edecek.

 

50’den fazla spor branşında antrenman kamplarına ev sahipliği yapabilen Gloria Sports Arena, Türkiye’nin ve dünyanın en gözde spor komplekslerinden biri olarak öne çıkıyor. Gloria Sports Arena’nın elit sporculardan rekreasyonel sporculara, çocuklardan yaşlılara çok geniş bir kitleye hizmet verebilen Sporcu Sağlığı ve Performans Merkezi, her türlü performans analizi ve takibinin yanı sıra, spor yaralanmalarının tanı, tedavi ve rehabilitasyonuna imkân tanıyor.

 

Gloria Sport Arena Hakkında:

Gloria Sports Arena; açık hava, kapalı alan ve su sporları imkânları sunan modern bir spor kompleksidir. 50’den fazla spor branşı için antrenman kamplarına ev sahipliği yapmak üzere Antalya, Belek’de 105 bin metrekare (10.5 hektar) alan üzerinde kurulmuştur. Tesisler spor teknolojisindeki en modern gelişmeler gözetilerek inşa edilmiş ve donatılmıştır. Gloria Sports Arena, Antalya Uluslararası Havalimanı’na 30 km mesafededir ve 5 km’lik bir alan içerisinde Gloria Hotels & Resorts bünyesindeki diğer otelllerle (Gloria Golf Resort, Gloria Verde Resort, Gloria Serenity Resort) bağlantılı haldedir. Gloria Sports Arena’nın teleskobik tribünlü çok amaçlı spor salonunu da içeren 6 bin 800 metrekarelik bir spor kompleksi bulunmaktadır. Spor salonu dört ayrı sahaya bölünebilmektedir. Kompleks ayrıca çeşitli spor stüdyolarını da içermektedir. Gloria Sports Arena Su Sporları Merkezi, diğer spor tesislerinin yanı başında hizmet vermektedir. 5 bin 800 metrekarelik su sporları alanı bulunmaktadır. Elit sporculardan rekreasyonel sporculara, çocuklardan yaşlılara çok geniş bir kitleye hizmet verebilen Gloria Sports Arena Sporcu Sağlığı ve Performans Merkezi’nde her türlü performans analizi ve takibinin yanı sıra, spor yaralanmalarının tanı, tedavi ve rehabilitasyonu gerçekleştirilmektedir. Merkezde ayrıca sportif performansı artırmaya ve hızlandırmaya yönelik destek birimler de yer almaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı