Nisan ayında film Disney Channel'da izlenir

Aile boyu eğlencenin adresi Disney Channel, perşembe ve cuma akşamları 19.45’te sinema tutkunlarını ekran başına çağırıyor! Nisan ayı boyunca Disney Channel, perşembe akşamları Kutup Macerası, İlk Yenilmez: Kaptan Amerika, Karayip Korsanları 4 ve Koca Bebek Joe gibi macera filmleriyle renklenirken; cuma akşamları da Yukarı Bak, Bolt, Oyuncak Hikayesi ve Karlar Ülkesi gibi birbirinden eğlenceli filmler ile aileleri gülümsetecek.

Nisan ayında film Disney Channel'da izlenir
Bu içerik 349 kez okundu.

 

Beyaz perdenin en sevilen Disney, Disney Pixar ve Marvel filmleri perşembe ve cuma akşamları tüm sinemaseverlerle Disney Channel ekranlarında bir araya geliyor. Disney Channel, nisan ayı boyunca perşembe akşamları 19:45’te “Macera Filmleri Akşamı”, cuma akşamları da yine aynı saatte “Aile Sineması Akşamı” ile tüm aileleri evde sinema keyfi sürmeye davet ediyor.

 

Macera filmleri her perşembe saat 19:45’te Disney Channel’da!

 

Disney Channel’ın nisan ayı Macera Filmleri Akşamı kuşağı 6 Nisan Perşembe saat 19.45’te “Kutup Macerası” ile başlıyor. “Kutup Macerası’’ filminde tecrübeli kurtarma rehberi olan Jerry’nin bir gruba Antartika’nın zorlu şartlarına rağmen rehberlik ederken geçirdiği ölümcül kazada köpeklerini terk etmeye zorlanması, fakat göğüslediği bu mücadeleye rağmen dostlarından vazgeçmeyerek başlattığı benzersiz bir kurtarma operasyonu ekrana gelecek.

 

13 Nisan Perşembe akşamı ise Marvel’ın en sevilen kahramalarından Kaptan Amerika serisinin ilk filmi İlk Yenilmez: Kaptan Amerika tüm sinemaseverleri ekran başına toplayacak. Orduya girmek isteyen ancak kabul edilmeyen Steve Rogers, umudunu bazı gizli deneylere bağlamıştır. Kaptan Amerika isimli bu deney başarıya ulaştığında Steve Rogers Amerika’nın en güçlü ve yenilmez kahramanı olacaktır.

 

20 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak Karayip Korsanları 4: Gizemli Denizlerde filminde, sinemaseverler bir kez daha kılıç savaşçısı korsanların dünyasına misafir oluyor. Gençlik Çeşmesi'nin bulunması için İngiltere Kralı'na hizmet etmeyi reddeden Kaptan Jack Sparrow, kentte kendi adıyla gemisine mürettebat toplayan sahte bir kaptanın olduğunu öğrenir. Sahte kaptanı kovalarken, karşısındakinin aslında geçmişten geri gelen güzeller güzeli Angelica olduğunu anlar. Angelica da sonsuz yaşam sağlayan Gençlik Çeşmesi'nin peşindedir. Gençlik yıllarından kalan aşkı ve Angelica'nın şimdiki sahtekar yönü arasında gidip gelen Jack Sparrow, bir anda kendisini korsan Karasakal’ın gemisi Kraliçe Anne’de esir düşmüş halde bulur. Başrollerini Johnny Depp ve Penelope Cruz’un paylaştığı serinin dördüncü filmi, izleyenleri soluksuz bir maceraya davet ediyor.

 

Nisan ayı Macera Filmleri kuşağı 27 Nisan Perşembe akşamı ekrana gelecek Koca Bebek Joe ile son buluyor. Jill Young, küçük bir Afrika köyünde dev goril Joe ile birlikte büyümüştür. Ancak 4 metrelik vücuduyla eskiden rahatça dolaştığı yerler Joe için tehlikeli bir hal alınca onu Amerika’da özel bir parka taşımaya karar verir.. Yeni evinde mutlu bir yaşama başlayan Joe, kısa süre içinde edindiği şöhretin bedelini ödemek zorunda kalacaktır. İzleyen herkesi etkileyecek heyecan veren filmde ünlü oyuncu Charlize Theron’a, Bill Paxton eşlik ediyor.

 

 

Nisan ayı boyunca Aile Sineması Akşamı’nda film keyfi Disney Channel ekranlarında...

 

Aile Sineması Akşamı; 7 Nisan Cuma 19.45’te tüm ailenin içini ısıtacak Disney Pixar’ın en sevilen animasyonlarından Yukarı Bak ile başlayacak. İlk kez çocuklukta rastlantı sonucu yolları kesişen Ellie ve Carl , yıllarca sürecek tatlı ve dokunaklı bir hikayenin başkahramanlarıdır. Maceracı doğan ve hayattaki her şeye dair çocuksu saf meraklar barındıran Ellie’nin tek hayali dünyayı gezebilmektir. Carl ise kocaman kalbiyle Ellie’nin tek isteğini gerçekleştirebilmeyi dilemektedir. İki küçük çocuk büyür, evlenir, yaşlanır.Ölüm Ellie’nin kapısını çaldığında, Carl ondan kalan tek şeyi, bu çocuksu hayali gerçekleştirmeye koyulur. Yukarı Bak, sımsıcak hikayesiyle tüm aileyi Disney Channel ekranlarında biraraya getirecek.

14 Nisan Cuma akşamı, Alman bir çoban köpeğinin maceralarını konu alan Bolt sinemaseverlerle buluşacak. O güne kadar yaşamını bir aksiyon TV şovu kahramanı olarak sürdüren Bolt, süper güçlere sahip olduğuna inanıyordur. Bir gün stüdyodan istemeden uzaklaşır ve aslında dişi bir kedi olan Mr. Mittens ve Rhino adındaki hamster ile karşılaşır. Bu üç arkadaşın yolculuğunda, Bolt süper güçlerinin aslında var olmadığını ve stüdyo dışında kalan dünya gerçeğinin çok daha farklı olduğunu anlar. Bolt karakterini usta oyuncu John Travolta’nın seslendirdiği film, Walt Disney Animasyon Stüdyoları’nda CGI teknolojisiyle hazırlandı.

21 Nisan Cuma akşamı, tüm zamanların en sevilen animasyonlarından Oyuncak Hikayesi, serinin en dokunaklı filmlerinden Oyuncak Hikayesi 3 ile Disney Channel’da ekrana geliyor. Çocukluğundan tanıdığımız Andy artık üniversiteye gitmek için evden ayrılmak zorundadır ve uzun zamandır kendileriyle oynanmayan oyuncakları endişe içerisindelerdir. Andy, Woody’i yanında götürmeye karar verirkenBuzz’u ise tavan arasında duran bir çöp poşetineatar. Bir yanlış anlaşılma sonucu istenmediklerini ve çöpe atılacaklarını düşünen oyuncaklar kaçmaya çalışacaklar; olan biteni bilen tek oyuncak olan Woody ise ortadaki yanlış anlaşılmayı gidermek için diğer oyuncakları ikna etmeye çalışacaktır.

Nisan ayının film kuşağı, 28 Nisan Cuma akşamı yayınlanacak olan, Walt Disney Animasyon Stüdyoları’nın vizyona girdiği her ülkede fenomene dönüşen filmi Karlar Ülkesi ile son buluyor. Krallık, Karlar Kraliçesi’nin laneti sonrasında ebediyen sürecek bir kış mevsimine mahkum edilmiştir. Krallıkta yaşayan maceracı ve iyi kalpli Anna, kız kardeşi Karlar Kraliçesi Elsa’yı bulup laneti sona erdirmesini sağlayarak, şehrinde yaşayan insanları eski güzel günlerine döndürmeye karar verir. Masalsı bir yolculuğu çıkan Anna'nın yol arkadaşı ise usta bir dağcı olan Kristoff'tur. Görünürde basit olan bu plan, izbe dağda karşılaştıkları tehlikelerle zorlaşmaya başlar. Yolculuğun asıl zor yanı ise zamanla yarışıyor oldukları gerçeğidir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı