Fabo Makina Sizler İçin Konkasör de Kaliteyi Sunuyor

Farklı alanlarda kullanılan taşlar, belirli maden bölgelerinden çıkarıldıktan sonra konkasör tesislerince işlenmeye başlayarak bildiğimiz halini alır ya da bildiğimiz cisim olma yolunda gerekli kuruma teslim edilir.

 Fabo Makina Sizler İçin Konkasör de Kaliteyi Sunuyor
Bu içerik 302 kez okundu.

 

Mobil Konkasör Tesisi Kullanımı

Farklı alanlarda kullanılan taşlar, belirli maden bölgelerinden çıkarıldıktan sonra konkasör tesislerince işlenmeye başlayarak bildiğimiz halini alır ya da bildiğimiz cisim olma yolunda gerekli kuruma teslim edilir. Fabo firmasının satışını gerçekleştirdiği mobil konkasör tesisi, stabil haldeki konkasör tesisinin yapabileceği her işi yaparken ondan farklı olarak bir noktadan başka bir noktaya kolayca taşınabilir. Bu durumun nedeni ise stabil ve mobil tesis arasındaki kaynak kullanım miktarıdır; zira kimi alanlarda çok daha yoğun kaynak miktarı kimi alanlardaysa diğerlerine nazaran daha düşük madde bütünlüğü bulur.

Beton Santrali Mobil Olursa Ne Olur?

Beton santrali, betonarme yapıların belirli ölçeklerde oluşturulabilmesi adına her alanda olmasa da gerekli alanlarda kurulur. Beton santrali kurulum işlemiyse gerek hazırlık gerek çalışma gerekse toparlana süreçleri adına bir hayli vakti kapsayarak devam eder. Beton santralinin mobil beton santrali olarak hizmet vermesini sağlayan Fabo, böylece birbirinden önemli kurum avantajını önünüze getirmiş olur; zira mobil beton santralinde pek çok kullanım kolaylığı yer alır.

  • Nakliye maliyetinde yüksek oranlarda düşüş
  • Kullanılan alanda büyük çaplı azalma
  • Hızlı kurulum, çabuk işlenme, çabuk kaldırma.
  • En yüksek kalitede betona sahip olma durumu
  • Düşük maliyet, çabuk bakım, hızlı servis ağı

Fabo tarafından gerek ulusal gerekse uluslararası ölçekte hizmete sokulan mobil beton santralleri, uluslararası standarda uygun şekilde üretildiği için kısa veya uzun vadede hiçbir sorun çıkartmaz.

Kırma Tesislerindeki İşlevsel Pozisyon

Büyük maden alanlarında çalışır durumdaki kırma eleme tesisi, maddeyi cisim haline getirme sürecinde çok önemli bir misyona hizmet eder; dolayısıyla bu tesisin gerekli önem derecesine sahip olup o şekilde değerlendirilmesi gerekir. Kırma tesislerinde büyük kaya parçalarının veya farklı malzeme bütünlerinin dikkatlice işlendiğini küçük yapılar haline getirildiğini daha sonra da arzu edilen noktaya iletilerek işleme hazır duruma sokulduğunu görüyoruz. Fabo firmasının yüksek kalite standartlarında kuracak olduğu kırma ve eleme tesisinde ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemler harfiyen yerine getirilirken aksi yöndeki maliyet durumu da düşüşe geçecektir; zira doğru çalışma sayesinde maliyetin azalacağı aşikardır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı