Bond VR Cofuture’da Sanal Gerçekliği Anlatıyor

Bond VR, 29-30 Mart’ta düzenlenecek medya ve pazarlama sektörünün inovasyon festivali Cofuture’da yerini alarak, sanal gerçeklik alanında merak edilenleri açıklıyor

Bond VR Cofuture’da Sanal Gerçekliği Anlatıyor
Bu içerik 359 kez okundu.

WPP tarafından düzenlenen Cofuture İnovasyon Zirvesi, Türkiye’deki medya ve pazarlama dünyasını inovasyon odağında bir araya getiriyor. 29-30 Mart’ta WPP’nin Astoria Ofisi’nde düzenlenecek etkinliğe, Bond VR katılarak etkinliğin 360 derece izlenmesine olanak tanıyor.

 

Türkiye’nin ilk VR medya ajansı olan Bond VR, medya ve dijital reklamcılık sektöründeki deneyimini yazılım ve prodüksiyon hizmetleriyle birleştirerek, reklam verenler ve ajansların ihtiyaçlarını karşılıyor. Sanal gerçeklik çözümlerinin yeni bir medya yatırım aracı olacağı öngörüsüyle hareket eden Bond VR, Cofuture İnovasyon Zirvesi’nde en son VR teknolojilerini tanıtacak.

 

Bond VR, hizmetleri kapsamında aşağıdaki konu başlıklarında bilgiler paylaşacak:

  • VR Medya Stratejisi Oluşturma
  • VR Medya Yatırımlarının Yönetilmesi
  • VR Medya İçerik Üretimi
  • VR Uygulama Yazılımı
  • VR Oyun Geliştirme
  • VR 360 Video Prodüksiyon çalışmaları

40’a yakın girişimi tanıma fırsatı

İki gün sürecek etkinlik boyunca katılımcılar, WPP şirketleri ve teknoloji ile inovasyon alanında çalışan girişimcilerle bir araya gelerek, ihtiyaçlarına yönelik yeni çözümler üretebilme şansı yakalarken, farklı girişimlerle tanışacak ve çözümlerini deneyimleme fırsatı bulacaklar.

40’a yakın girişim ve teknoloji şirketinin katılacağı etkinlik konuşmacıları arasında Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker, Sanatçı ve Yatırımcı Mustafa Sandal ile Gazeteci Serdar Kuzuloğlu yer alıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı