Tibet atomu çin topu kullanımı

Çin topu olarak bilinen bu ürünün piyasada bir çok adı vardır.

Tibet atomu çin topu kullanımı
Bu içerik 280 kez okundu.

Kullanımı ve içeriği hakkında

Çin topu olarak bilinen bu ürünün piyasada bir çok adı vardır. Tibet sakızı, tibet atomu, bitkisel top ve çin topu sipariş bunlardan bir kaçıdır. Uzakdoğu ülkelerinde yüzyıllar boyunca bu bitkisel karışım kullanılmakta olup günümüze tibet eczacılığının güvenilir ve sürekli oluşundan dolayı aktarılmıştır. Tibet eczacılarının yüzyıllar boyunca sır gibi sakladıkları bu formüller gün yüzüne çıkarıldığından bu yana sürekli olarak kullanılmaktadır. Bir çok doktor da bu bitkisel karışım hakkında araştırmalar yapıp insanların akıllarında oluşan soru işaretlerini çözmek için uğraşmışlardır. Tamamen bitkisel olmasından dolayı zararlı bir yan etkisi bulunmaz. Buna ilave olarak yüzyıllardan günümüze kadar kullanılmış olması bu ürünün güvenilirliğini daha da çok arttırmıştır.

     Günümüzde çoğu insan cinsel iktidarsızlık, erken boşalma gibi sorunlarla sürekli olarak yüz yüze gelmektedir. Bunun bir hastalık olduğunu düşündükleri için çoğu zaman doktora bu sebeplerden dolayı gidemezler. Bu noktada zararı olmayan bitkisel içerikli ürünlere yönelirler. Bitkisel içerikli olduğu için de her yaştan insan rahatlıkla kullanabilmektedir. Yalnızca reşit olmak ve belli bir erişkinliğe ulaşmış olmak kaydıyla.

     38 adet tamamen bitkisel üründen oluşturulmuş bir karışımdır. Bazı bitkilerin tadının acı olmasından dolayı ağızda kötü bir tat bırakabilmektedir. Fakat su veya meyve suyu türevleriyle tüketildiği zaman bu sorun ortadan kalkmaktadır.

Faydaları

     Çin topu bitkisel karışımının faydaları saymakla bitmez. Öncelikle düzenli kullanılmasın bu faydaları görmek için oldukça önemlidir. Cinsel hayatı canlandırır. http://cin-topu.org/ Erken boşalmayı önler. Cinsel birlikteliklerde haz almanızı, bu birlikteliklerin sayısının artmasını ve kendinize olan güveni yerine getirir. İktidarsızlığı ortadan kaldırır. Sperm sayısını yüksek oranda arttırdığı için doğum oranlarında bununla ilişkili olarak artar. Yani çin topu bitkisel karışımını düzenli kullanıldığı takdirde cinsel hayatta yepyeni bir sayfa açılmasında önemli bir katkı sağlar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı