Bosch Athlet ile eviniz bahara hazır!

Bosch’un ilk kablosuz dik şarjlı süprügesi Athlet BCH6ATH25, güçlü performansı ile eviniz baharı tertemiz karşılasın. Dik tasarımı sayesinde çok az yer kaplayan ve tüm zeminlerde kullanılabilen Athlet, 60 dakika kablosuz kullanım konforu sunuyor.

Bosch Athlet ile eviniz bahara hazır!
Bu içerik 353 kez okundu.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla yaşamımızı kolaylaştıran ürünler sunan Bosch Ev Aletleri, evlere konfor ve huzur sunmaya devam ediyor. Bosch’un ilk kablosuz dik şarjlı elektrik süpürgesi Athlet BCH6ATH25, 2400 wattlık büyük bir süpürgenin performansını çok kompakt bir tasarımla sunuyor. Baharı tertemiz ve enerjik karşılamak için minimum eforla maksimum güçlü bir performans sergileyen torbasız süpürgenin 60 dakikalık kablosuz kullanım özelliği ve hafifliği ile ev temizliği çok daha kolaylaşıyor.

 

 

 

Kablosuz, torbasız, güçlü ve pratik

Bosch Athlet BCH6ATH25’in HighPower fırçası tüm zeminlerde etkili kullanım sağlarken SensorBagless™ teknolojisi minimum temizlik eforu ile güçlü sonuçlar veriyor. Kısa şarj süresiyle 60 dakikaya varan uzun kullanım sunan kablosuz ve torbasız süpürge, İnanılmaz esnek süpürme ucu sayesinde herhangi bir kısıtlama olmadan mobilyanın etrafını veya altını rahatlıkla temizleyebilme imkanı sunuyor. Süpürgenin şık ve dik tasarımı, yer kaplamadan saklanabilmesini sağlıyor. Yüksek performansa ve uzun ömür için güçlü motora sahip Bosch Athlet BCH6ATH25’in tavsiye edilen perakende fiyatı 794,00 TL.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı