IPHONE İÇİN VODAFONE İNTERNET AYARLARI NASIL YAPILIR?

Vodafone üyesi IPhone kullanıcıları SIM kartlarını cihazlarına ilk taktıklarında vodafone internet ayarları otomatik olarak yüklenir.

IPHONE İÇİN VODAFONE İNTERNET AYARLARI NASIL YAPILIR?
Bu içerik 552 kez okundu.

Vodafone üyesi IPhone kullanıcıları SIM kartlarını cihazlarına ilk taktıklarında vodafone internet ayarları otomatik olarak yüklenir. Vodafone internet ayarları kendiliğinden yüklenecek olmasına rağmen, çok nadir de olsa bu ayarlar elle kurulum gerektirebilir. Peki Vodafone internet ayarları elle kurulum gerektiriyorsa nasıl yapılır?

Vodafone iPhone İnternet Ayarı Nasıl Yapılır?

IPhone cihazlarda internet ayarları Android'e oranla daha basit bir yöntemle yapılabilir. Ayarları bizzat yapmak için adım adım aşağıda açılanan uygulamaları yapabilirsiniz. IPhone akıllı telefonlar Vodafone internet ayarlarının yapılabilmesi için kullanıcı adı ve şifre de talep ederler. IPhone akıllı telefonunuza ayar yapmak için Ayarlar / Hücresel / Hücresel Veri adımlarını takip ettikten sonra açılacak arayüzde sizden istenen bilgiler için aşağıdakileri yazmalısınız.

  • APN : internet
  • Kullanıcı adı : vodafone
  • Parola : vodafone

Bu yöntem Türkiye'deki en güncel teknoloji haber sitelerinden olan http://www.andronova.net/  adresinden alınmıştır ve benzer sorularınızın cevaplarını bulmak için kaynak web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone internet ayarlarını yaparak internet kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Özellikle ilk defa internet bağlatan kullanıcılar Google'da en sık facebook şifremi unuttum ve facebook iletişim aramaları yaparlar. Bunun en temel sebebi ise yeni Facebook kullanıcılarının şifrelerini unuttuktan sonra Facebook iletişim sayfası aramaları ve Facebook şifremi unuttum işlemini doğrudan Facebook şirketi ile iletişime geçerek yapmaya çalışmalarıdır.

Yeni kullanıcılar için facebook neredeyse internet kelimesi ile eş anlamıdır diyebiliriz. Facebook şifremi unuttum işlemi yaparak unutulan şifreyi almak için Facebook iletişim sayfası aramak sonuçsuz kalacak bir çabadır. Çünkü Facebook bu basit sorunu daha da basit bir şekilde çözmektedir.

Facebook Yardım Menüsünden Yararlanmak

Facebook'a bilgisayarınızın internet tarayıcısından girdiğinizde ana sayfanın sağ üst köşesinde soru işareti şeklindeki ikona basarak yardım sayfasını, daha doğrusu yardım seçeneklerini açabilirsiniz. Bu menüde sık sorulan bir çok sorunun cevabını kolaylıkla bulabilirsiniz. Milyonlarca Facebook kullanıcısının sorularına bireysel olarak cevap verilemeyeceğinden yardım sayfası olabildiğince detaylı olarak düzenlenmiştir. Eğer yardım sayfalarında sorunuzun cevabını bulamazsanız yardım menüsünün en altındaki seçenekten Facebook'a kişisel sorununuzu bildirebilirsiniz. Fakat önce kesinlikle yardım sayfalarında cevap aramalısınız.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı