THY Yasağa Karşın Bir Rekor Kırdı

Tablet yasaklarının THY'yi nasıl etkileyecek olduğu tartışılırken Genel Müdür görevindeki Bilal Ekşi, ocak ayından bu zamana kadar Pazar gününde en büyük yolcu sayısına ulaşmış oldukları söyledi.

THY Yasağa Karşın Bir Rekor Kırdı
Bu içerik 339 kez okundu.

Tablet yasaklarının THY'yi nasıl etkileyecek olduğu tartışılırken Genel Müdür  görevindeki Bilal Ekşi, ocak ayından bu zamana kadar Pazar gününde en büyük yolcu sayısına ulaşmış oldukları söyledi.

ABD ve İngiltere tarafından başlatılan direkt uçuşlarda cep telefonundan büyük elektronik cihazların kabine alınmamasını içeren yasaktan sonra THY uçaklarında yolcu sayısında düşüş beklenirken THY Genel Müdür Bilal Ekşi, Ocak ayından bu yana pazar günü en büyük yolcu sayısına ulaştıkları müjdesini verdi.

Sosyal medya üzerinden yaptığı duyurularla şirketi hakkındaki bildirimleriyle dikkat eden Genel Müdür Bilal Ekşi, Twitter üzerinden  "Pazar (dün) günü 179.871 yolcu taşıyarak Ocak ayından itibaren günlük en yüksek yolcu sayısına ulaştık"  dedi. Bilal Ekşi tweet’in sonuna da " Bahar geliyor" notunu ekledi. Bazı çalışanlar da buna, " Doğrudur sayın müdürüm, uçak altı ekibi olarak nefes alamadık" ve "Maşallah müdürüm bu bahar bereketli geçecek. Yazın da tam gaz devam edeceğiz. Milli servetimize başarılar" şeklinde cevaplar yazdılar.

THY'DEN BİLET KAMPANYASI

Türk Hava Yolları, Letonya, Litvanya ve Estonya’ya gidiş-dönüş her şey dahil 159 dolardan başlayan fiyatlarla uçuş imkanı sunuyor.

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, THY, transfer merkezi İstanbul’dan; Litvanya’da Vilnius ile Estonya’da Tallinn'e 159 dolardan, Letonya’da Riga'ya ise 189 dolardan başlayan fiyatlarla gidiş-dönüş her şey dahil uçuş olanağı sağlıyor.

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, uçuş biletlerini 27 Mart-15 Nisan'da satın almaları halinde, seyahatlerini 1 Mayıs-30 Haziran'da gerçekleştirebilecekler.

abd ingiltere thy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı