Geciktirici krem mi sprey mi?

Boşalma süreçlerini kontrol edememeniz durumunda, elbette ki bayanların geç orgazm durumları birleşmesi ile birlikte her iki taraf için de mutsuzluk söz konusu olacaktır.

Geciktirici krem mi sprey mi?
Bu içerik 412 kez okundu.

                Boşalma süreçlerini kontrol edememeniz durumunda, elbette ki bayanların geç orgazm durumları birleşmesi ile birlikte her iki taraf için de mutsuzluk söz konusu olacaktır. Tatmin olamayan bayan partnerlerine tepki gösterirken, erkekte bu konudan oldukça rahatsız olacak ve karşıdan aldığı tepki ile daha bir çıkmaza girecektir. Böylelikle ilk neden her ne ise bir de psikolojik sorunlar eklenerek, erken boşalma geciktirici sprey durumları daha çok ön plana çıkacaktır. Eğer ki bu süreçleri kontrol altında tutmak istiyorsanız, ilk olarak eşiniz ile bu durumu konuşmanız ve sizlere bu konuda destek vermesi gerektiğini söylemeniz gerekmektedir. Erken boşalmanız ile ilgili bazı fikirler ile alıştırmalar yapmak sizlere yardımcı olabilecektir. Yine bu durumda eşlerinizden alacağınız psikolojik destek sorunları daha çabuk ortadan kaldırabilecektir.

İlişki öncesi alıştırmalar

                İlk olarak, sürdür- bırak tekniği sizler için faydalı olabilir. İlişkiye girmeden önce eşinizden ön sevişme esnasında bunu isteyebilirsiniz. Cinsel organınıza uyguladığı hareketler ile erken boşalma geciktirici anınıza yakın bir yerde durarak, sizleri rahatlatması önemlidir. Boşalma hissi geçtikten sonra aynı hareketlere devam ederek, birkaç sürdür- bırak tekniği ile sizleri ilişkiye hazırlayabilir. Yine bunun yanı sıra ilişkiye girmeden önce bir kez boşalmak, ikinci bir birleşme için daha uzun süreçleri ortaya çıkaracaktır.

Cinsel destek ürünleri

                Yukarıda yer alan yöntemler her hangi bir işe yaramıyorsa, erken boşalma süreçlerini 1-4 kat aralığında uzatmakta yardımcı olan cinsel destek ürünleri kullanabilirsiniz. Bu konuda hem geciktirici kremler hem de  süper viga 60000 geciktirici spreyler tercih edilebilmektedir. Penis başı ve testislere uygulanan bu içerik sayesinde minimal uyuşmalar sağlanacak ve aşırı uyarılan noktalar etkilenecektir. Böylelikle de birleşme süresi normalinden daha uzun olabilecektir. Elbette ki birleşme öncesinden, penis, içerikten temizlenmeli ve partnerinizde meydana gelebilecek vajinal uyuşmalar engellenmelidir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı