Londra İçerisinde Yeni Bir Saldırı Daha

Geçtiğimiz günler içerisinde İngiltere’nin başkenti olan Londra’da 4 kişinin ölmesine 50'den daha fazla kişinin yaralanmasına sebep olan terör saldırısının hemen sonrasında dün gece ise Londra tekrar bir saldırı korkusu daha yaşadı.

Londra İçerisinde Yeni Bir Saldırı Daha
Bu içerik 346 kez okundu.

Geçtiğimiz günler içerisinde İngiltere’nin başkenti olan Londra’da 4 kişinin ölmesine 50'den  daha fazla kişinin yaralanmasına sebep olan terör saldırısının hemen sonrasında dün gece ise Londra tekrar bir saldırı korkusu daha yaşadı. 

Yaklaşık 80 kilometre hızla geldiği belirtilen bir araç, bir gece kulübünün önünde sıra bekleyen yayaları ezip geçti. Araçta yapılan aramada bir bıçak bulundu. Saldırı sonrası can kaybı olmasa da olayın son saldırıyla bu derece benzerlik göstermesi büyük panik yarattı.

Yer aynı yine Londra… Yine yayaları ezen bir araç ve aracın içinde bulunan bir bıçak… Londra’da çarşamba günü gerçekleşen terör saldırısı sonrası yaşları 17 ila 19 arasında olan 2 genç, başkentin Islington beldesinde bir gece kulübünün önünde içeri girmek için bekleyen yayaları ezip geçti.

Olay anını gören görgü tanıklarından biri “insanları domino taşı gibi devirdi” benzetmesini yaptı. Ancak neyse ki olayda bir can kaybı yaşanmadı. İkisi erkek biri kadın üç kişi olay sırasında yaralandı.

Saldırganların aracı bırakarak kaçtıkları ve araçta yapılan aramada bir bıçak bulunduğu belirtiliyor.

Yine görgü tanıklarından edinilen bilgiye göre aracın çok hızlı yaklaşık 0 kilometre hızla kaldırıma çıkarak yayaları ezmeye çalıştığı ifade ediliyor.

Polis ise yaptığı açıklamada olayın bir terör saldırısı olmadığını belirtti. Ancak Çarşamba günü yaşanan korkunç saldırı sonrası bu derece benzer bir saldırının olması büyük panik yarattı.

 

ingiltere londra saldırı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı