Randstad ile Aradığınız Yeteneği Bulun!

Randstad Holding, şirketlere ve kurumlara hizmet sunan uluslararası bir insan kaynakları ve istihdam iş çözümü sunan bir firmadır. Bugün, 53 ülkede hizmet veren Randstad'ın 5.400 şubesinde yaklaşık 33.000 kişi çalışmaktadır. Hollanda, Belçika, Almanya ve Amerika Birleşik Devletleri'nin güney-batı bölgesinde pazar lideri olan şirketin Kanada, Çin, Danimarka, Fransa, Macaristan, Hindistan, İtalya, Lüksemburg, Portekiz, İspanya, Türkiye, İngiltere, İsveç ve İsviçre'de operasyonları bulunuyor.

Randstad ile Aradığınız Yeteneği Bulun!
Bu içerik 393 kez okundu.

Randstad, şirketin her zaman daha kaliteli, daha nitelikli olması için çalışmaktadır. Randstad, her  sene 5 milyon kişiyi iş sahibi yapmakta ve tüm adaylarına da eşit şekilde durmaktadır. Randstad, insanlar ile şirketleri bir araya getiren en büyük güç olmak istemekte ve bu yolda ilerlemektedir. Müşterinin, adayın ve pazarın, sektörün dilini konuşabilmeleri ile aynı zamanda pek çok servis sunmaktadır. Randstad şirketlere göre etkinlikler yapmakta ve eğitim vermektedir.

 

İnsan Kaynakları danışmanlık şirketi olan Randstad, şirketiniz için en uygun adayların seçilebilmesi için öncelikle şirketinizin kurum kültürünü, her pozisyonun görev tanımlarını, organizasyon şemasındaki yerini dikkate alarak hareket etmektedirler. Daha sonra ise her iş ilanındaki pozisyonun gerektirdiği yetkinlikler ve tecrübe düzeyi detaylı olarak analiz etmektedir. Bir diğer aşama ise; adayları yetkinliklerini ve tecrübelerini iş ilanları için en uygun araçlar ile tespit ederek; adayların eğitim geçmişi, iş deneyimleri, pozisyona yönelik yetkinlikleri, kişilik özellikleri ve kariyer planları değerlendirilmektedir. İş ilanlarına uygun olabilecek adayların seçimini gerçekleştirdikten sonra, her biri ile yüz yüze yetkinlik bazlı mülakatlar yapmaktadırlar. İlk mülakatların ardından yapılan kapsamlı değerlendirmede adayların aranılan pozisyona ve şirketinizin kurum kültürüne uygunluğu incelenerek ikinci mülakata uygun adaylar belirlenir ve bu mülakatlarda aday ile ilgili daha detaylı analizler ve değerlendirmeler yapılır. İş ilanına ve pozisyon için olumlu bulunan her aday için referans araştırmaları yapar. Referans kontrollerini ilgili kişi/kuruluşlar ile de birebir görüşerek aday hakkında detaylı bilgi alınmaktadır. Randstad, bu geniş kapsamlı aday analizinin ardından, şirketinize en uygun olabilecek adaylar şirket yöneticileriniz ile buluşturulacaktır. Bu süreçlerin sonucunda hem iş arayan kişiler için hem de şirketler için en uygun yerleşimleri yapmaktadır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı