Steroid Fiyatları Nelerdir?

Steroid, lipit içeriklidir ve dört halkalı karbon iskeletinden oluşurlar. Vücut geliştirme sporlara için hormon olarak kullanılma yönüyle ortaya çıkmıştır.

Steroid Fiyatları Nelerdir?
Bu içerik 436 kez okundu.

Steroid nedir?

 

            Steroid, lipit içeriklidir ve dört halkalı karbon iskeletinden oluşurlar. Vücut geliştirme sporlara için hormon olarak kullanılma yönüyle ortaya çıkmıştır. Bu hormon, vücuttaki protein oranına bağlı kalarak etki göstermektedir. Steroidi kullanan kişilerde kas gelişimi, dayanıklılık ve güç hızlı bir şekilde artar. Ek olarak vücuttaki yağ yakımını da hızlandırmaktadır. Fakat fazla steroid kullanımı vücutta istenilenden fazla bir büyümeye, gelişmeye ve yağ yakmaya yol açabilir.

 

            Steroidin tanımını yaptık. Şimdi biraz da belirteceğimiz internet sitesindeki mevcut steroid fiyatlarından bahsedelim. Steroidler kullanım şekline göre birçok çeşide ayrılır. Enjeksiyon steroidler, yağ yakıcılar, hacim kürleri, oral steroidler bunlardan bazılarıdır. Enjeksiyon steroidlerin, http://www.steroideposu.com/ adresinde 140-180 TL olup, ortalama 150 TL 'lik bir ücreti vardır.

 

            Yağ yakıcı ürünler arasında belirttiğim sitede tek ürün vardır. Ve bu ürünün şuan ki fiyatı 120 TL olarak belirlenmiştir. Oral steroidlerin bu site içerisindeki fiyatlandırması 70 TL'den başlayıp 200 TL'ye kadar gitmektedir. Detaylı bilgi için ve ürün katalogları için yazı içerisinde belirtilen internet adresinden bilgi alabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı