De Facto indirim

De Facto 2003 yılında Zeki Cemal Özen tarafından kurulduğunda kimse kısa sürede bu kadar büyük bir başarı bim aktüel yakalamasını beklemiyordu. Kurulduğu günden itibaren sürekli büyüyün De Facto yıl içerisinde sürekli olarak yaptığı indirimler ile müşterisini her dönem de memnun etmeyi de başarmıştır.

De Facto  indirim
Bu içerik 487 kez okundu.

De Facto 2003 yılında Zeki Cemal Özen tarafından kurulduğunda kimse kısa sürede bu kadar büyük bir başarı bim aktüel yakalamasını beklemiyordu. Kurulduğu günden itibaren sürekli büyüyün De Facto yıl içerisinde sürekli olarak yaptığı indirimler ile müşterisini her dönem de memnun etmeyi de başarmıştır.

De Facto ilk olarak 2004 yılında açmaya başladığı mağazalarının sayısını 2017 yılına geldiğimizde 283’e yükseltmeyi başarmıştır. Sadece Türkiye değil Türkiye dışında da bir çok ülkede hizmet veren De Facto hazır giyim sektöründe giderek güçlenen bir marka olma yolunda ilerlemektedir. De Facto İndirim politikası ile Türk insanının nabzını iyi tutmuş yaptığı yerinde indirimler ile başarılı cirolar elde etmeyi başarmıştır. Türkiye dışında da giderek büyüyen De Facto toplam 50 mağaza sayısına ulaşmayı başarmıştır. Çalıştığı ülkelerin başında Rusya ve İran gelmektedir. Bununla birlikte KKTC ve Kazakistan gibi hakmar aktüel Türk ülkelerinde de hizmet vermektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı