Terörü Desteklemekte Olan Personel İşten Çıkartılacak

Terör örgütleri ile eylem birliği yapmış olduğu, bu tür örgütlere yardım etmiş olduğu ve de bunların propagandasını gerçekleştirdiği belirlenen sözleşmeli personellerin sözleşmesinin feshedileceği açıklandı.

Terörü Desteklemekte Olan Personel İşten Çıkartılacak
Bu içerik 326 kez okundu.

Terör örgütleri ile eylem birliği yapmış olduğu, bu tür örgütlere yardım etmiş olduğu ve de  bunların propagandasını gerçekleştirdiği belirlenen sözleşmeli personellerin sözleşmesinin feshedileceği açıklandı.

Terör örgütleriyle eylem birliği yaptığı, bu örgütlere yardım ettiği ve bunların propagandasını yaptığı belirlenen kamu kurum ve kuruluşlarında görevli sözleşmeli personelin sözleşmeleri feshedilecek.

Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Bakanlar Kurulu Kararı, Resmi gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Buna göre, terör örgütleriyle eylem birliği içinde olduğu, bu örgütlere yardım ettiği, kamu imkan ve kaynaklarını bu örgütleri desteklemeye yönelik kullandığı ya da kullandırdığı, söz konusu örgütlerin propagandasını yaptığı tespit edilen kamuda görevli sözleşmeli personelin sözleşmeleri feshedilecek.

Yeni düzenleme kapsamında yurt dışında çalıştırılacak yabancı uyruklu personele tatil ve benzeri nitelikte diğer ikramiye ödemeleri de yapılabilecek.

 

 

teror orgütü kamu personeli memur
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı