Film İçin Bordo Bereli Eğitimini Aldı

Limon Film’in yapımcılık, Volkan Kocatürk’ün ise yönetmenliğini üstlenmiş olduğu, Süleyman Çobanoğlu’nun da senaryosunu yazmış olduğu ''Savaşçı'' isimli dizisi, FOX TV kanalında izleyiciyle buluşmak amacı ile gün saymaya başladı.

Film İçin Bordo Bereli Eğitimini Aldı
Bu içerik 310 kez okundu.

Limon Film’in yapımcılık, Volkan Kocatürk’ün  ise yönetmenliğini üstlenmiş olduğu, Süleyman Çobanoğlu’nun da senaryosunu yazmış olduğu ''Savaşçı'' isimli dizisi, FOX TV kanalında izleyiciyle buluşmak amacı ile gün saymaya başladı.

Oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atıksoy, Murat Serezli, Burç Kümbetlioğlu,  Fırat Albayram, Uğur Biçer, Hakan Dinçkol, Bahadır Vatanoğlu, Alican Albayrak ve Doğan Bayraktar’ın yer aldığı 'Savaşçı' dizisinin çekimleri son hız devam ediyor.

Dizide Bordo Bereliler’in seçkin birliklerinden olan Kılıç Timi, sahnelerin daha gerçekçi olması için Özel Harekat’tan emekli kıdemli albay Şevket Şen’den bir hafta boyunca eğitim aldı. Mental eğitime tabi tutulan Kılıç Timi, silah tutuş ve atış tekniklerini de öğrendi.   

10 KİLO VERDİ

Dizide 'Yüzbaşı Kağan Bozok' karakteriyle izleyiciyle buluşacak olan Berk Oktay, rolü için 10 kilo verdiğini açıkldı.

Rolleri gereği fit kalmalarını gerektiğini düşünen tüm Kılıç Timi de formda kalmak için ellerinden geleni yaptıklarını dile getirdi.  

Bordo Bereliler'e mensup bir timin destansı hikayesini anlatan Savaşçı dizisi, yakında fox tv'de yayınlanacak.

berk oktay fox tv savaşçı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı