Burun Estetiğine Dair Herşey

Son dönemlerde, pek çok insan tarafından tercih edilir hale gelen burun estetiği ameliyatı oldukça kolay ve basit bir şekilde yapılabilmektedir.

Burun Estetiğine Dair Herşey
Bu içerik 377 kez okundu.

Son dönemlerde, pek çok insan tarafından tercih edilir hale gelen burun estetiği ameliyatı oldukça kolay ve basit bir şekilde yapılabilmektedir. Sonradan ya da kalıtsal yollar ile burun görünümünde kusurlu görüntü vermesi, fiziki manada yüzü olumsuz göstermesi gibi durumların haricinde, oluşan eğimler, kaza sonrası gelişen travmalar da estetik açıdan rinoplasti ameliyatı yani burun estetik ameliyatını uygulanır hale getirmektedir.

 

            Gelişen teknoloji ve tıbbi imkanlar nezdinde, Plastik Cerrahlar ve Kulak Burun Boğaz Uzmanları burun estetiği doktoru olarak görev yapmakta, aldıkları eğitim ve beceri birikimleri dahlinde, oldukça başarılı sonuçlar kazanmaktadırlar.

 

            Bilgisayar ekranında kişilerin görüntüleri istenildiği şekilde değiştirilebilmektedir. Ancak insan dokusu, bilgisayar formatındaki değişiklikler gibi değişim yapılacak alanlar maalesef ki değildir. Konu doku olduğu için en başarılı sonuç tecrübeye dayanan birikim açısından yüksek olan hekimin varlığıdır. Rinoplasti İstanbul için http://www.tament.com/ adresindeki sitemizi ziyaret edebilir daha detaylı bilgiye sitemiz üzerinde de ulaşabilirsiniz.

 

            Rinoplasti ameliyatları genelde bir kaç saat sürmektedir. Lokal anestezi altında yapılabildiği gibi genel anestezi ile de yapılmaktadır. Ameliyat sonrasında tam iyileşme süresi 12 aya kadar uzayabilmektedir.

 

            Yapılan rinoplasti müdahalesinin yaklaşık 3 ya da 4 saat sonrasında hasta taburcu edilmektedir. 2 ya da 3 gün sonra burun içerisine yerleştirilen tamponlar alınmaktadır. Operasyondan 10 gün kadar sonra burun üstü alçı çıkarılmaktadır. Yaklaşık 10 ile 15 gün içerisinde yüzde ve burun civarında oluşan morluklar geçmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı