“Hayat Tercihtir” EKET’te adaylarla buluşuyor

Üniversite adaylarının rehber ve kılavuz programı ‘Hayat Tercihtir’ İstanbul’da aday öğrencilerle bir araya geliyor. Üsküdar Üniversitesi’nden Uzm. Psk. Dan. Ece Tözeniş ve Şaban Özdemir, 30 Mart Perşembe günü “Hayat Tercihtir Buluşmaları” ile İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda aday öğrencilere kariyere dair bilgiler verecek.

“Hayat Tercihtir” EKET’te adaylarla buluşuyor
Bu içerik 354 kez okundu.

EKET Fuarcılık Milli Eğitim Bakanlığı desteği ile 30 -31 Mart 2017 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde İstanbul Eğitim ve Kariyer Fuarı’nı gerçekleştirecek.

 

 

 

Bu yıl üniversite sınavlarına ilk defa girecek öğrenci adayları, yeni mezunlar, üniversite ve yüksek lisans öğrencilerinin katılım sağlayacağı fuarda iş dünyasına yeni giriş yapacak geleceğin başarılı meslek adayları, uzman isimleri dinleme fırsatı bulacak.

 

50 binin üzerinde genç ziyaretçiyi ağırlayacak fuarda Üsküdar Üniversitesi stantlarıyla da yer alacak. Bu kapsamda “Hayat Tercihtir” sunumlarıyla Üsküdar Üniversitesi’nden Uzm. Psk. Dan. Ece Tözeniş ve Şaban Özdemir de aday öğrencilerle bir araya gelecek.

 

İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde 30 Mart Perşembe günü saat 12:30-13:00 saatleri arasında gerçekleşecek buluşmada Ece Tözeniş ve Şaban Özdemir adaylara, kariyer planlama, meslek seçimi, doğru tercihe dair birçok konuda önerilerde bulunacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı