Ebru Şallı’dan Cem Yılmaz’a Övgü!

Son dönemlerde pilatese yönelik özel bir ilgi gösteren ve pek çok kişi tarafından takip edilen Ebru Şallı, Ebru Şallı ile 4 haftada Süper Yaz Vücudu isimli yeni bir DVD ile piyasaya giriş yaptı.

Ebru Şallı’dan Cem Yılmaz’a Övgü!
Bu içerik 325 kez okundu.

 

Yeni çalışmasının tanıtımlarını gerçekleştiren Ebru Şallı, gündeme dair pek çok farklı açıklama yaparken özellikle Cem Yılmaz hakkında söyledikleri ile dikkat çekti. İstinye Park'ta özel bir tanıtım günü düzenleyen Ebru Şallı, sevenleriyle bir araya geldi ve herkesle özel bir şekilde ilgilendi. Özellikle Ebru Şallı markasını ön plana çıkaracağını söyleyen ünlü güzel, kendi adını taşıyan mayo ve bikiniler ile bu yaza damga vuracağını söyledi. Bugüne kadar yaptığı çalışmalarda her zaman başarıya ulaşan ve magazin haberleri içerisinde adından söz ettirmeyi başaran Ebru Şallı, moda alanında da bundan sonra çok daha iddialı bir şekilde yer alacağını gösterdi.

Evliliği Düşünmüyor!

Bundan sonraki süreç içerisinde evliliği çok fazla düşünmediğini söyleyen ünlü güzel, iki çocuğu olduğunu ve artık tamamen kendini çocuklarına adadığını söyledi. Bu açıklamalar ile birlikte hakkında çıkan evlilik iddialarını da yalanlamış olan Şallı, şu anda işine ve çocuklarına yönelik bir hayat programlamış durumda.

Cem Yılmaz En İyisini Yapar

Hayranlarından gelen sorulara yanıtlar veren başarılı güzel, özellikle Cem Yılmaz'ın yeni piyasaya sunacağı film hakkında da değerlendirmeler yaptı. Şallı, Cem Yılmaz'ın sinema alanında çok iyi bir isim olduğunu ve Cem Yılmaz'ın film yapması halinde her zaman çok güzel filmler yapacağını söyledi. Ebru Şallı tarafından yapılan bu açıklamalar sonrasında gözler Cem Yılmaz'a çevrildi. Düzenlenen etkinlik uzun saatler boyunca sürerken tüm hayranlarına imza dağıtan Ebru Şallı, Daha sonrasında İstinye Park'taki tanıtım etkinliğini sona erdirdi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı