Balık Avladığı Esnada Timsahın Yemi Oldu

Avustralya'da yer alan Queensland eyaletinin kuzey bölgesinde zıpkın ile balık avlarken timsah saldırısına uğramış olan bir kişi, yaşamını kaybetti.

Balık Avladığı Esnada Timsahın Yemi Oldu
Bu içerik 305 kez okundu.

Avustralya'da yer alan Queensland eyaletinin kuzey bölgesinde zıpkın ile  balık avlarken timsah saldırısına uğramış olan bir kişi, yaşamını kaybetti. 

Hughes'in dalgıçlar tarafından çıkarılan cesedinde timsah saldırısına uğradığını gösteren birçok iz bulundu.

"Brisbane Times" gazetesinin haberine göre, 35 yaşındaki balıkçı  Warren Hughes'un cansız bedeni, Innisfail kasabası yakınlarında bulundu.

Polis sözcüsü Doug Godden, yaptığı açıklamada, Hughes'in dalgıçlar  tarafından çıkarılan cesedinde timsah saldırısına uğradığını gösteren birçok iz  bulunduğunu belirtti.

Queensland Eyaleti Çevre ve Yaban Hayatı Koruma Birimi İşletme Müdürü  Dr. Matt Brien de balıkçıya saldıran timsahın bulunması için çalışmaların devam  ettiğini söyledi.

Brien, arama çalışmaları sırasında Hughes'u öldüren timsah olduğu  tahmin edilen 4 metre uzunluğundaki sürüngenin kurtarma botuna da saldırdığını ve  daha sonra bölgeden uzaklaştığını aktardı.

Timsahın yakalanması için bölgede tuzaklar kurulacağına işaret eden  timsahın farklı bir bölgeye gönderileceğini ya da öldürüleceğini kaydetti.
 

avustralya timsah balık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı