Doğal Bakım Yağları

Doğal ve bitkisel olan yağların hem cilde hem de sağlığa önemli ölçüde faydaları bulunur. Günümüzde en çok tercih edilen bitkisel yağlardan bir tanesi olan çörek otu yağı soğuk pres ile uygulandığı takdirde, oldukça yararlı olmaktadır.

Doğal Bakım Yağları
Bu içerik 370 kez okundu.

Doğal ve bitkisel olan yağların hem cilde hem de sağlığa önemli ölçüde faydaları bulunur. Günümüzde en çok tercih edilen bitkisel yağlardan bir tanesi olan çörek otu yağı soğuk pres ile uygulandığı takdirde, oldukça yararlı olmaktadır. Mikrop ve virüsleri yok etmeye yardımcı olan bu yağ, vücuttaki zehirleri süzerek, bu zehirlerin dışarı atılmasına katkıda bulunur. Yaraların hızlı bir şekilde iyileşmesinde de önemli bir etkisi bulunmaktadır.

 

            Cilt bakımına katkı sağlama, kilo verme, stresten arınma, hastalıktan korunma gibi pek çok faydası bulunan bir yağ türü olan hindistan cevizi yağı içeriğinde yüksek düzeyde doymuş yağ barındırmaktadır. Karaciğerde enerjiye dönüşen bu yağlar kişilere enerji vererek, metabolizmayı da harekete geçirir. Pek çok enerji içeceğinde de bu yağlardan bulunmaktadır.

 

            Keten bitkisinin tohumundan elde edilmekte olan keten tohumu yağı yaraların iyileştirilmesinde ve ağrıların kesilmesinde büyük bir yardımcıdır. İçeriğinde bol miktarda omega 3 bulunmaktadır. Yüksek düzeydeki şekerin düşürülmesinde, soğuk algınlığının önlenmesinde ve zihin gelişiminde oldukça büyük katkıları bulunmaktadır. Soğuk pres yöntemiyle elde edilen bu yağ, taze iken tüketilmelidir.

 

            Hem cilde hem de sağlığa olumlu yönde etkileri bulunan doğal bakım yağları, en uygun fiyatlarda http://www.oneva.com.tr/ internet sitesinde satışa sunulmaktadır. Herhangi bir zararlı katkı maddesi içermeden üretilen bu yağlar, ısı işlemi uygulanmadan elde edilmektedir. İnternet sitesi üzerinden istediğiniz doğal bakım yağını sipariş edebilir ve ürünü hızlı bir şekilde edinebilirsiniz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı