CNN Türk Baskını için Müebbet Hapis

FETÖ'nün 15 Temmuz tarihindeki darbe girişiminde Bağcılar'da yer alan Doğan Medya Center'in işgal edilerek CNN Türk'ün yayının kesilmiş olduğu ve çıkan olaylar kapsamında 1 kişinin şehit edilmesine yönelik hazırlanan iddianame tamamlandı.

CNN Türk Baskını için Müebbet Hapis
Bu içerik 453 kez okundu.

FETÖ'nün 15 Temmuz tarihindeki darbe girişiminde Bağcılar'da yer alan Doğan Medya Center'in işgal edilerek CNN Türk'ün yayının kesilmiş olduğu ve çıkan olaylar kapsamında 1 kişinin şehit edilmesine yönelik hazırlanan iddianame tamamlandı. İddianame de, 5'i rütbeli 19 şüphelinin üçer kez ağırlaştırılmış müebbet ve 15'er yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi.


 İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosunca,  darbe girişimi gecesi Doğan Medya Center'ın işgal edilmesi ve olaylar sırasında  bir kişinin şehit edilmesine ilişkin yürütülen soruşturma tamamlandı.

 Savcılığın hazırladığı iddianamede, 3'ü tutuklu 19 şüphelinin üçer kez  ağırlaştırılmış müebbet ve 15'er yıla kadar hapis cezasına çarptırılmaları  istendi.  Başsavcılıkça onaylanan iddianame, İstanbul 27. Ağır Ceza Mahkemesine  gönderildi.   İddianame, darbe girişimine ilişkin hazırlanan İstanbul'daki 14.  iddianame oldu.

cnn türk baskın darbe girişimi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı