Ali Fuat Yılmazer'in Kızı Gözaltına Alındı

Pek çok FETÖ dosyası dahilinde yargılanan İstanbul eski İstihbarat Şubesinin Müdürü görevimdeli Ali Fuat Yılmazer’in kızı da ByLock kullancısı olduğu sebebi ile gözaltına alındı.

Ali Fuat Yılmazer'in Kızı Gözaltına Alındı
Bu içerik 295 kez okundu.

Pek çok FETÖ dosyası dahilinde yargılanan İstanbul eski İstihbarat Şubesinin Müdürü görevimdeli Ali Fuat Yılmazer’in kızı  da ByLock kullancısı olduğu sebebi ile gözaltına alındı.

Fethullahçı Terör Örgütü'ne yönelik açılan birden fazla davada sanık olarak yargılanan İstanbul eski İstihbarat Şube Müdürü Ali Fuat Yılmazer'in kızı Fatma Yılmazer gözaltına alındı.

FETÖ'nün kriptolu haberleşme uygulaması ByLock kullanıcısı olduğu belirlenen ve KHK ile kapatılan bazı derneklerle irtibatı tespit edilen Fatma Yılmazer'in örgütün avukat yapılanmasına yönelik İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen soruşturma kapsamında Sakarya'da yakalandığı, İstanbul'a getirildiği öğrenildi. ByLock kullanıcısı birden fazla kişiyle irtibatı da belirlenen Fatma Yılmazer, İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'nde sorguya alınacak.

Bank Asya'da hesap arttırıcı hareketleri belirlenen Fatma Yılmazer, Silivri cezaevi'nde bulunan babası Ali Fuat Yılmazer'in avukatlığını yapıyordu.

fatma yılmazer ali fuat yılmazer feto
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı