Celestron ile Ay’a ayak basın

Gezegenler, gök cisimleri ya da uzayın gizemi herkes için büyük bir merak konusudur. Celestron’un AstroMaster 114EQ teleskop modeli ile uzayın o bilinmez ve karanlık tarafını keşfedebilir, Ay’ın tüm gizemini yakından takip edebilirsiniz

Celestron ile Ay’a ayak basın
Bu içerik 377 kez okundu.

Gezegenler, yıldızlar, gök cisimleri derken, uzayın o büyülü dünyasında her bir detay cezbedici bir merak uyandırıyor. Gök bilimi ile ilgilenenler özellikle açık havalarda teleskopların başına geçerek, uzaydaki yeni keşiflere imza atıyor. Eyüboğlu’nun distribütörlüğünü yaptığı Celestron, uzayın sıra dışı atmosferine merak salanlar için AstroMaster 114EQ modelini tanıttı. AstroMaster 114EQ teleskop, Ay başta olmak üzere çok sayıda gezegeni yakından görmenize imkan sunuyor.

 

Giriş seviyesinden bir üst seviyeye çıkmak isteyenler için en ideal teleskoplardan biri olan Celestron AstroMaster 114EQ, meraklıları için farklı odak uzaklıklarıyla ön plana çıkıyor.

50X ve 100X büyütme oranına sahip teleskobun çelik tüp ayakları da gözlem anında görüşünüzü sabitliyor. Yaklaşık 8 kg ağırlığında olan teleskop kolayca kurularak gözleme hazır hale geliyor. Maksimum 269X’e kadar büyütme oranına sahip olan AstroMaster 114EQ ile derin gökyüzü ve Ay gözlemi yapabilirsiniz.

 

Hobix.com.tr ve Hobix mağazalarında bulabileceğiniz Celestron AstroMaster 114EQ teleskop KDV dahil 2.089 TL’dir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı