Media Markt’ın mağaza yatırımları Adana ile devam ediyor

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı tüketici elektroniği perakendecisi Media Markt, yeni mağaza yatırımlarıyla kesintisiz büyüme hedefi doğrultusunda Türkiye’de 48’inci ve Adana’da 3’üncü mağaza açılışını gerçekleştirdi

Media Markt’ın mağaza yatırımları  Adana ile devam ediyor
Bu içerik 322 kez okundu.

Media Markt, Türkiye’nin açık ara lider tüketici elektroniği perakendecisi olma hedefiyle, 15 Mart’ta Adana’daki üçüncü, Türkiye’deki 48'inci mağazasını hizmete açtı. Tüketicilerin yoğun ilgi gösterdiği mağazada açılışa özel fırsatlar sunuluyor.

 

 

Yeni nesil perakendecilik tüketicilerle buluşmaya devam ediyor

 

Media Markt, ziyaretçilerin sadece akıllarındaki bir ürünü almaya geldikleri bir adres olmanın ötesine geçerek, tüm dijital gelişmelerden, yeni teknolojilerden, dünyadaki inovasyonlardan haberdar eden bir deneyim merkezi olmayı hedefi doğrultusunda mağaza açılışlarına Adana ile devam ediyor.

 

Adanalı tüketicilerin yoğun ilgisiyle açılışı gerçekleştirilen mağaza, 17 çalışanı ve 700 metrekarelik satış alanıyla, ziyaretçilerini en yeni teknolojik ürünlerle bir araya getiriyor. Mağazada rakipsiz fiyatlarla sunulan ürünlerin yanı sıra tüketiciler aynı zamanda istedikleri ürüne online kiosk'lar sayesinde rahatlıkla erişebiliyor.

 

Açılışa özel kaçırılmayacak fırsatlar

 

Büyük bir ilgi ile karşılanan mağazada, Ultra HD televizyonlardan beyaz eşyaya, cep telefonlarından dizüstü bilgisayarlara birçok ürün açılışa özel avantajlı alışveriş fırsatıyla sunuluyor.

 

Bu fırsatların yanı sıra, Media Markt’ın anlaşmalı bankasından 2.000 TL’ye kadar yüzde 0 faizli 12 ay vadeli kredi imkanı da devam ediyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı