Ameliyatsız Gençleşmek Mümkün !

Ameliyatsız yüz germe ve yüz gençleştirme uygulamaları yeni dönem medikal estetik alanında cilt gençleştirme uygulamalarında estetik cerrahi olarak gerçekleştirilen operasyonlara karşı bir diğer kolay tercih olarak sunulan, Yüz dolgusu, Mezoterapi, Prp, Fraksiyonel RadyoFrekans, Altın İğne, Gençlik Aşısı teknikleri ile ameliyatsız yüz germe tedavileri mümkündür ve cerrahi olarak yapılan estetik operasyonlara da rakip konumundadırlar.

Ameliyatsız Gençleşmek Mümkün !
Bu içerik 483 kez okundu.

 

Ameliyatsız Yüz Gençleştirme Uygulamaları Nelerdir?

Ameliyatsız yüz germe ve yüz gençleştirme uygulamaları yeni dönem medikal estetik alanında cilt gençleştirme uygulamalarında estetik cerrahi olarak gerçekleştirilen operasyonlara karşı bir diğer kolay tercih olarak sunulan, Yüz dolgusu, Mezoterapi, Prp, Fraksiyonel RadyoFrekans, Altın İğne, Gençlik Aşısı teknikleri ile ameliyatsız yüz germe tedavileri mümkündür ve cerrahi olarak yapılan estetik operasyonlara da rakip konumundadırlar.

 

Teknolojinin gelişmesi sadece cep telefonlarını akıllı hale getirmedi, son dönemde tıp alanında inanılmaz derecede yeni teknikler,teknolojiler, ürünler gelişiyor.

 

Bu evre ile birlikte uygulayıcı doktorlarında gelen talepler ile kayıtsız kalması durumu da pek söz konusu olmuyor.

 

Peki Ameliyatsız Gençleşmek Mümkün mü ?

 

Evet, hem de birçok yeni tedavi yöntemi ile cilt gençleştirme işlemi kolaylıkla uygulanabilir durumdadır.

Yapılan araştırmalar ile yakın geçmişte artık cerrahi işlemler yerine birçok yeni kesi olmayan uygulamalar alınıyor. Kesi olmadığı için iz durumu da söz konusu değil !

 

Ameliyatsız gençleşmenin sırlarını veriyoruz !

 

Ne kadar da olsa yaşlanmaya karşı uygulanan yöntemlerde ameliyat öncelik gibi görünse de, artık çoğu kişi yüz germe işlemlerinde cerrahi olmayan yöntemleri deneyip çok iyi sonuçlar almaya başladılar.

 

Cerrahi olarak kesi gibi işlem gerektirmeyen medikal tedavi uygulamaları her geçen gün daha da bilinir oluyorlar. Çoğu ameliyatsız yüz germe uygulaması etkisini çok kısa sürede göstermektedir. Bayanların en çok şikayetçi olduğu yüz bölgesindeki derin kırışıklıklar artık yok oluyor ve bu konuda

en etkili yöntemlerden, hyalüronik asidin gücü gözden kaçmıyor.

 

Medikal estetik dünyasındaki son gelişmeler ile teknoloji kullanımı artışı sayesinde yepyeni ameliyatsız yüz germe ya da gençleştirme formülleri kullanıma girmiştir.

 

Neştersiz Yüz Germe Tedavi ve Uygulamaları :

 

Dolgu Uygulamaları ile Yüz Germe Tedavisi : Yüz Dolgusu

 

Yüz Dolgusu cildin yüz kısmında kırışık olan veya hacim düşüşü olan  alanların, daha da çok hacimli olabilmesi için geliştirilen bir yöntemdir. Adı üzerinde olduğu için direkt doldurma olarak da düşünülebilir.

 

Dolgu Uygulaması Nerede Kullanılır ?

 

Dudak kalınlaştırılması gerekli olduğunda dolgu işlemi artık en bilinen uygulamalar arasında yer almaktadır.

 

Kırışıklıkların oluşu var ise kırışıklık giderilmesi konusunda etkili bir tercih sebebidir. Göz altı bölgesindeki negatif hacim düşüşünü ortadan kaldırabilir,

 

Elmacık kemiği alanı için özel bir uygulama ile görüntü daha diri hale getirilebilir.

 

Burun kenarı çizgisi ortadan kaldırılabilir.

 

Küçük yapılı çene görüntüsü daha güçlü bir görünüm haline getirilebilir.

 

Yüzün kaşlardan alta kalan bölgelerinde yapılan dolgu işlemlerinde önemli derecede gençleşme görüntüleri ve sonuçları da bulunmaktadır, özellikle kaş kaldırma işlemlerinde botoks ile ya da tek başına çok iyi sonuçlar alınabilmektedir.

 

Yüz dolgularında kalıcılık en önemli sorular arasında yer almaktadır. Ortalama 6 aydan 2 yıla kadar süreyle etkisi sürebilen doğal hyalüronik asitler kullanılmaktadır. Hyalüronik asit deride bulunan bir maddedir ve yaşlanma ile asit miktarımız düşerek cildin yaşlanması gerçekleşmektedir.

 

Yüz Mezoterapisi

 

Yüzde yapılan uygulama gibi aslında mezoterapi birçok alanda kullanılabilmektedir. En çok tercih edildiği alanlar arasında yüz mezoterapisi ve saç mezoterapisi bulunmaktadır.

 

Ana özelliği olarak hücre yenilemesi ve elastiklik durumu sağlamaktır. Özellik olarak ;

kan dolaşımını düzenleme, leke varsa lekelerde açıcı özellikte bulunan maddeler ile desteklenir.

 

Kullanım alanları göz altı morlukları gidermede etkilidir, cilt lekeleri tedavisi için gayet iyi sonuçlar alınabilmektedir, deri yaşlanması ve ciltte oluşan deri gevşemesi sarkması gibi sorunların çözümüdür.

 

RadyoFrekans ile Ameliyatsız Yüz Germe

 

Daha Sıkı Bir Cilt için; Fraksiyonel Radyofrekans (Altın İğne) Uygulaması tercih edilmektedir.

Fraksiyonel radyofrekans, ‘’altın iğne’’ olarak da adlandırılan deride gençleştirme yöntemleri arasında popüler olanlardandır.

 

Altın iğneler ile mikro seviyede deri altına radyo frekans enerjileri gönderilerek gerçekleştirilen tedavide hedef daha sıkı ve genç bir cilde kavuşmaktır. Ciltte gevşeyen, kırışıklık sağlayan bölgeler için kullanım idealdir; bunun dışında sivilce ve cilt lekelerinin de çözümü olarak altın iğne tekniği sunulmaktadır..

 

İple ile Yüz Germe - Örümcek Ağı Tedavisi

 

Cilt altına yerleştirilen ipler sayesinde iple yüzde germe işlemi yapılmaktadır. Bu ipler cilt altında belirli bir sürede erimektedir, cilt bu ipleri kendi eritirken kolajen dokuyu aktif etmektedir, sıkılaşma ve gerilme durumu bu prensibe dayanmaktadır.

 

Kişilerin cilt durumuna göre tedavide ipler tercih edilir. Uygulama bölgesine göre farklı nitelikte ipler kullanılmalıdır. Tekli, çiftli, sarmal ve diğerleri gibi..

 

Daha detaylı bilgiler için http://www.milliyet.com.tr/iple-yuz-germe-nasil-yapilir--pembenar-detay-guzellik-2098703/ adresinden de bilgi alabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı