İstanbul - Bursa - İzmir Otoyolunun Bursa ile Gemlik Bölümü Açıldı

Ulaştırma, Denizcilik ile Haberleşme Bakanı görevindeki Arslan ''Daha pek çok projeleri ülkemizin hizmetine sunmaya çalışacağız. Ancak yalnızca tek bir isteğimiz bulunuyor; çok daha hızlı bir şekilde, emin adımlar ile bu projeleri ve hizmetleri yerine getirmek amacı ile yolumuzun açık bir durumda olması lazım. Yolumuzun açık bir durumda olmasının yolu da belli, 16 Nisan tarihidir'' ifadelerine yer verdi..

İstanbul - Bursa - İzmir Otoyolunun Bursa ile Gemlik Bölümü Açıldı
Bu içerik 323 kez okundu.

Ulaştırma, Denizcilik ile Haberleşme Bakanı  görevindeki Arslan ''Daha pek çok projeleri ülkemizin hizmetine sunmaya çalışacağız. Ancak yalnızca tek bir isteğimiz bulunuyor; çok daha hızlı bir şekilde, emin adımlar ile  bu projeleri ve hizmetleri yerine getirmek amacı ile yolumuzun açık  bir durumda olması lazım. Yolumuzun açık bir durumda  olmasının yolu da belli, 16 Nisan tarihidir'' ifadelerine yer verdi..

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, nice projeleri ülkenin hizmetine sunacaklarını belirterek, "Ama sadece tek bir isteğimiz var; çok daha hızlı, emin adımlarla bu projeleri, hizmetleri yerine getirmek için yolumuzun açık olması lazım. Yolumuzun açık olmasının yolu belli, 16 Nisan." dedi. 

Bakan Arslan, İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nun gemlik-Bursa kesiminin hizmete açılması Karsak bölgesinde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, İstiklal Marşı'nın kabulünün 96. yıl dönümünde halka hizmet etmenin memnuniyetiyle tüm çalışma arkadaşları adına herkesi saygıyla selamladığını söyledi.

Havanın soğuk olduğuna dikkati çeken Arslan, tören alanını dolduranların Başbakan Yıldırım'ı beklediklerini belirtti. Arslan, bu yüzden tek bir konuya işaret etmek istediğini dile getirerek, şunları kaydetti:

"Gerek Bakanlıkta, Karayolları Genel Müdürüm ve çalışma arkadaşlarım olmak üzere, gerek yüklenicilerimiz, müşavirlerimiz, mühendisinden teknikerine, teknisyenine ve işçisine yürüdüğümüz bu kutlu yolda, sizlerin izinden gitmek adına, gecemizi gündüzümüze katarak inşallah daha projeleri ülkemizin, insanımızın hizmetine sunacağız, bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bu proje önemli ama tek başına önemli değil. Önemli olan Türkiye'nin her yerini ulaşılır, erişilir yapmak. Bu konuda liderimiz belli, Sayın Recep Tayyip Erdoğan. Bu yolda yol göstericimiz belli, Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım. Biz, sizlerin izinde inşallah daha nice projeleri ülkemizin hizmetine sunacağız. Ama sadece tek bir isteğimiz var; çok daha hızlı, emin adımlarla bu projeleri, hizmetleri yerine getirmek için yolumuzun açık olması lazım. Yolumuzun açık olmasının yolu belli, 16 Nisan."

 

ahmet arslan otoyol gemlik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı