Elazığ İlindeki Kadiri Şeyhinin Cenazesinde İzdiham Yaşandı

Elazığ ili içerisinde Kadiri Tarikatının şeyhlerinden biri olan ve de ''Cemil Efendi'' ismi ile bilinen Cemil Evliyaoğlu 84 yaşında iken yaşamını kaybetti.

Elazığ İlindeki Kadiri Şeyhinin Cenazesinde İzdiham Yaşandı
Bu içerik 290 kez okundu.

Elazığ ili içerisinde Kadiri Tarikatının şeyhlerinden  biri olan ve de ''Cemil Efendi'' ismi ile bilinen Cemil Evliyaoğlu 84 yaşında iken yaşamını kaybetti. 

Cemil Evliyaoglu için düzenlenen ve siyasetçilerin katıldığı cenaze töreninde, yoğunluk nedeniyle izdiham görüldü.

Elazığ'da oturan uzun süredir kalp rahatsızlığı bulunan Kadiri Tarikatı şeyhi Cemil Evliyaoğlu için öğle namazının ardından İzzet Paşa Camii'nde tören düzenlendi. Törene, Vali Murat Zorluoğlu, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Ak Parti Elazığ Milletvekilleri Tahir Öztürk, Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı, Metin Bulut, eski Bakanlardan Ahmet Cemil Tunç, Sacit Günbey, Erbakan Vakfı Genel Başkanı Fatih Erbakan, Siyasi parti il temsilcileri, Kadiri tarikatı müritleri ve çok sayıda kişinin katıldığı törende yoğunluk nedeniyle izdiham görüldü. Cenaze namazını kardeşi Abdulkadir Evliyaoğlu'nun kıldırdığı Cemil Evliyaoğlu'nun cenazesi tekbirler eşliğinde omuzlarda taşındı. Cemil Evliyaoğlu'nun cenazesi Asri Mezarlık'ta toprağa verildi.

elazığ kadiri şeyhi izdiham
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı