Fransız Dantelli Gelinlik Modelleri

Dantel modasının son yıllarda bir hayli gelişim gösterdiği açıktır. Gelinlik modelleri kapsamında da dantellerin çok fazla sunulması söz konusudur. Fransız danteli daha zarif bir görünüme sahip olduğu için gelinlerin tercihi halindedir. Kişiye özel gelinlik modelleri bakacak olursanız

Fransız Dantelli Gelinlik Modelleri
Bu içerik 272 kez okundu.

 

 

Dantel modasının son yıllarda bir hayli gelişim gösterdiği açıktır. Gelinlik modelleri kapsamında da dantellerin çok fazla sunulması söz konusudur. Fransız danteli daha zarif bir görünüme sahip olduğu için gelinlerin tercihi halindedir. Kişiye özel gelinlik modelleri bakacak olursanız da danteller ile karşı karşıya kalacaksınız. Süslemelerin genel anlamda danteller üzerinden yapılması sağlanıyor. Zarif ve hoş gözükmek için dantellerin yeri ayrıdır. Üstelik gelin başları ve çiçekleri ile de kombin edilmesi oldukça kolaydır. Hafif bir makyaj ve gelin topuzu ile de bu kombini tamamlayabilirsiniz. Dantellerinden dolayı bir hayli dikkat çeken modellerin üzerine sade detaylar eklemek gerekecektir. Ayakkabının da bu anlamda hem rahat hem de zarif olmasına dikkat etmek gerekiyor.

 

Dantellerin gelinlik üzerinden kullanımları farklı şekildedir. Örneğin etek üzerinden dantellere yer verildiğini göreceksiniz. Tüm eteğin dantel detayları ile süslenmesi mümkün. İsterseniz sadece etek uçlarında d dantelleri sunabilirsiniz. Bel kısmını dolayacak şekilde de dantellerin dikimi yapılıyor. Prenses kabarık olan modellerin dantellerle daha fazla süslendiği biliniyor. Günümüzde uzun ve ince olan modeller adına da danteller sunuluyor. Dantel yapısının ağır olmasından kaynaklı olarak kabarıklarda daha hoş durduğu açıktır. Kabarık modeller üzerinden işçiliklerin de ortaya çıkması sağlanıyor. Bu yüzden kabarık seçimlerinizde süslemeleri danteller üzerinden yapabilirsiniz. İnci objelerinin dahi dantellerle hoş durması söz konusudur.

 

Kolları Dantelli Gelinlikler

 

Kol detayların da dantellerin olmasını sağlayabilirsiniz. İster bileklere kadar uzananları isterseniz de ortalama boy olanları tercih edebilirsiniz. Kolların omuzlardan düşük olarak da tasarımları sunuluyor. Dilediğiniz modele göz atarak dantellerin kollarınızı kaplamasını da sağlayabilirsiniz. Burada eldivenlerin dahi kullanımları yaygındır. Geçmiş yıllarda çok sık kombin edilen eldivenler yeniden moda haline gelmiştir. Yine Fransız dantelleri sayesinde ebatlara uygun olarak eldivenlerin yapılmasını da sağlayabilirsiniz. Henüz yeteri kadar ilgi görmese de dantel eldivenlerin bir hayli zarif olduğu açıktır. Beylikdüzü gelinlik modelleri dışında diğer aksesuarlara da göz atmak gerekecektir. Aksesuarlar sayesinde gelinlerin özel gecede daha kusursuz bir görünüme imza atmaları mümkün olacaktır. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı