DAR BANYOLAR İÇİN BANYO DOLABI SEÇİMİ

Banyo dolapları doğru bir seçimle banyonuzun geniş gözükmesi sağlayabilirsiniz.Dekoset banyo olarak dar banyolar için 25cmx45cm kare lavabolu banyo dolabını sizlerin beğenisine sunuyoruz.

DAR BANYOLAR İÇİN BANYO DOLABI SEÇİMİ
Bu içerik 229 kez okundu.

Banyo dolapları doğru bir seçimle banyonuzun geniş gözükmesi sağlayabilirsiniz.Dekoset banyo olarak dar banyolar için 25cmx45cm kare lavabolu banyo dolabını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Dar bir banyoda dekorasyon sırasında akıllı seçimlerle yeterli depolama alanına sahip kullanışlı banyo dolabı kullanabilirsiniz.  Bunun dışında doru dolap renklerini  seçerek banyo dekorasyonunuza mükemmel uyum sağlayan banyo mobilyalarına sahip olabilirsiniz.

Dar bir banyoya sahipseniz daha geniş banyo penceresi daha aydınlık alana sahip olmanızı sağlar. Böylece daha iyi ışık alan bir banyo daha geniş gözükecektir. Bununla beraber banyo dolabı modeli olarak kapakları aynalı bir banyo dolap modeli aynalar sayesinde daha geniş görünümlü bir alan oluşturur. Aynalı dolap kapakları daha aydınlık banyo demektir. Aynı zamanda kapakları açtığınızda banyo dolabı üst modülü tamamen sizin kullanımınıza açık alandır. Geniş  depolama alına sahip bir model tercih ederek daha derli toplu bir banyoyu size sunabiliriz.

Eğer banyo dolabı yanında boy dolabı konulabilecek yaklaşık 40cm lik bir alan daha varsa çamaşır dolabı olarak kullanılabilir. Banyo boy dolabı üst bölümü temiz banyo havluları için alt kapağı kirli çamaşır sepetli ve ortası çekmeceli olarak tercih edilebilir.  Boy banyo dolapları dar banyolarda bile geniş banyoların sunduğu depolama alanına sahip olmanızı sağlayacaktır. Banyo dolabı modelleri doğru yerde doğru şekilde kullanılarak güzel banyo dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.
Daha geniş banyo görünümü için ise ayaksız banyo dolapları tercih edebilirsiniz. Ayaksız askılı banyo dolabı altı kolay bir şekilde temizlenebilir. Yine aynalı banyo dolapları daha ferah ev dekorasyonu için en iyi tercihtir. Üst dolap kapakları  aynalı kapak olarak kullanılırsa daha geniş bir dolap aynası ve daha geniş gözüken banyo elde etmiş olursunuz. Banyo dolabı üst dolap kapakları içine kullanım için raflar yerleştirilebilir.

Sonuç olarak dar banyo dekorasyonunda hem daha kullanışlı hem daha geniş görünüm için aynalı dolaplardan ve boy dolaplarında faydalanabilirsiniz. Ayaksız tasarımlı dolaplar da size daha ferah ve temizliği kolay alanlar sağlar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı