İş Ayakkabısı Deyince Ema Ayakkabı

Hizmette öncü bir firma olan Ema Ayakkabı ile güvenilir, kullanşlı, uygun fiyatlı ve konforlu iş ayakkabısı ilen tanışın.

İş Ayakkabısı Deyince Ema Ayakkabı
Bu içerik 512 kez okundu.

Uzun yıllardır ayakkabı ve iş güvenliği sektöründe hizmet vermeyi sürdüren ve kurulduğu günden bu yana aynı hizmet kalitesi ile başarı ile yolculuğunu sürdüren Ema ayakkabı firması, daha çok iş ayakkabısı alanındaki ürünleri ile ön plana çıkıyor.

Teknolojinin tüm olanaklarının imkan dahilinde kullanıldığını, müşteri memnuniyetini son derece önemsendiğini ve bir dünya markası olmayı hedeflediğini ifade eden firmanın ürünleri farklı amaçlara hizmet ediyor. Yıl içinde 700.000 çift ayakkabıya kadar İSO tasdiki ile çalışmalar yapan firma, kendi alanında bir numara olmaya adaydır. Bayilik ve yeni fikirler konusunda oldukça duyarlı olan firmada bu durumlara özel formlara da yer verilmekte olup, yenilikçi, modern fakat aynı zamanda da çok kullanışlı iş ayakkabısı üretimi ön planda tutulmaktadır.

Yaz aylarında ve kış aylarında giyilebilecek olan iş ayakkabılarına ek olarak, elektrikçi ayakkabısı ve kompozit burun iş ayakkabıları da firma tarafından üretilmektedir. Web sitesinde iletişim bilgileri ve detayların yer aldığı Ema Ayakkabı, alanında uzman ve profesyonel şekilde çalışan bir personele sahiptir. Aynı zamanda sitesinde bulunan katalog, ürün seçeneklerinin görülebilmesi ve seçilebilmesi bakımından düşünülmüş iyi bir ayrıntıdır. Sitede mevcut olan blog bölümünde, farklı haberler ve gelişmeler ile ilgili fikir beyan etmek mümkündür. Bunun yanında iş ayakkabısı konusunun teknik detaylarına yine web site üzerinden ulaşılabilmektedir. Avrupa başta olmak üzere dünya geneline yayılan firma ürünlerinden genel olarak memnuniyet fazladır. Gün geçtikçe adını duyuran ve büyük firmalar ile çalışan Ema Ayakkabı firması, verilen değeri hak eden nadir firmalardan bir tanesidir.

Merkezi İstanbul Sancaktepe’de bulunan firma, adını pek çok semtte ve kentte de duyurmuştur. Alt yapısı güçlü, personeli dinamik ve çalışkandır. Hem iş dünyasında kullanılan standartlara uygunluk, hem de kaliteli ürün seçeneklerine sahip olan firma, titizliği, dürüstlüğü ve sürekliliği ilke edinmiştir. Tüm bu özelliklere sahip oluşu ise iş malzemeleri konusunda ilk başvurulması gereken firmalar arasında yer bulmasını sağlamıştır. 

İş Ayakkabısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı