Bu Muhtar Çıldırmış Olmalı! Erdoğan'ın Davetini Reddetti !

İnanılır gibi değil.Bir muhtar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teklifini reddetti.Muhtar,Erdoğan hakkında neler söyledi neler! Muhtarın en fazla 3 günlük görev süresi kaldığı tahmin ediliyor( FOTOĞRAF:BÜYÜKLİMANHABER.COM)

Bu Muhtar Çıldırmış Olmalı! Erdoğan'ın Davetini Reddetti !
Bu içerik 2944 kez okundu.

Bu da oldu.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bir muhtar tarafından reddedildi.Trabzon’un Vakfıkebir ilçesindeki Çarşı Mahallesi’nin muhtarı Gökhan Bahadır, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan tarafından gelenekselleştirilen muhtarlar toplantısı için gelen daveti geri çevirdi.Gökhan Bahadır davete icabet etmeyecek.Çılgın muhtara neden böyle bir tepkide bulunduğu soruluyor.

Bahadır, “Erdoğan deyince aklıma Stalin geliyor. Tarafsız bir muhtar olarak, partili cumhurbaşkanının davetine katılmam tarafsızlığımı tartışılır hale getirir” dedi.

TARAFSIZ DEĞİL !

Bahadır kararıyla ilgili şunları söyledi: “Cumhurbaşkanının temel görevi Anayasa’ya uygun davranmak, onu korumak. Ama Anayasa’yı tanımıyor, saygı duymuyor. Tarafsız olması gerekirken, taraflı bir cumhurbaşkanı. Taraflı olduğunu 80 milyon görüyor. Ayrıca sorunlarının çözülmesi değil başkanlık için ülkemizi kaosa sürükleyen politikalara yer veriyor. Muhtar kimdir? Muhtar, hiçbir partiye üye olmayan, parti gözetmeyen, kendisini seçenlere ya da seçmeyenlere eşit biçimde davranan biridir. Parti ayrımı, insan ayrımı yapmaz. Cumhurbaşkanı da konumu gereği tarafsız olmalıdır. Ama iki yıldır partili bir cumhurbaşkanı var.”

NE YAPTIĞIMIN FARKINDAYIM

Avrasya Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde yüksek lisans yapan 39 yaşındaki muhtar, kararı nedeniyle görebileceği baskıdan korkmadığını belirterek sözlerine şöyle devam etti: “Neden korkacağım?Şimdi bana diyorlar ki..‘Cumhurbaşkanı Erdoğan başbakanı bile azlediyor, kimse bir şey diyemiyor. Muhtar mührünü alırlar senden’.Ne yaptığının farkında mısın? Alırlarsa alsınlar. Beni de halkın oyuyla seçildim.  Onları temsil ediyorum. Uysal koyun olmayacağım. Erdoğan deyince aklıma Stalin geliyor. Tamamen onun yolunda ilerliyor. Saray, lüks yatırımlar, yolsuzluk, halkın kaynaklarının başkalarına aktarılması… Cumhurbaşkanı  ne yazık ki öyle bir yapı inşa etti ki kamu çalışanları demokratik yönetim adına hiçbir şey yapamıyor.”

 

FOTO:BÜYÜKLİMANHABER.COM

muhtar gökhan bahadır erdoğan vakfıkebir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı