Yıldırım'ın Çaycı Spor Müdürü Olmuş Dediği Ulueren...

Aziz Yıldırım esti gürledi. Ekim ayındaki kongrede basındaki bazı kişilere ahlaksızlar,şerefsizler diye yüklenen Yıldırım aynı zamanda bir kişiyi de işaret etmişti. O kişi yılların spor müdürü Serhat Ulueren..O da Yıldırım'a POSTA koydu..

Yıldırım'ın Çaycı Spor Müdürü Olmuş Dediği Ulueren...
Yıldırım'ın Çaycı Spor Müdürü Olmuş Dediği Ulueren... serkan
Bu içerik 529 kez okundu.

Aziz Yıldırım'ın gürlemesinden o da nasibini aldı. Gündeme bomba gibi düşen ve baita Beyaz Futbol olmak üzere çoğu futbol programını zan altında bırakan açıklamalardan Serhat Ulueren de nasibini aldı.

YILDIRIM NE DEMİŞTİ ?

Fenerbahçe'de Ekim Ayı Yüksek Divan Kurulu Toplantısı’nda "Beni ancak kongre yollar. Beni sokaktaki ve medyadaki üç ahlaksız şerefsiz gönderemez" şeklinde ağır sözler söyleyen Aziz Yıldırım'a tepkiler devam ediyor.


"KABUL ETTİ,ÇAYCIYDIM,SPOR MÜDÜRÜ OLDUM

"Aziz Yıldırım benim bir röportajımı okumuş herhalde.iNKAR ETMİYORUM. 80’li yıllarda taksi durağında çaycılık yaptım. Okul tatilde. Ya top oynayacağım, ya da çalışacağım. Orada gelenlere çay dağıttım. Her işi yaptım. Hiç de gocunmam. Çocukluk ve gençlik yıllarımda her yaz dönemi çalışırdım. Veremeyecek hesabım da yok."

"BANA YAPTIĞIN İYİLİKLERİ ASLA UNUTMAM."

Bak Aziz Yıldırım. Vefalı insan birçok zararı görse de bir iyiliğinizi unutmaz ama nankör insan bir tek zararınızı görse, bütün iyiliklerinizi unutur. Ben vefalı insanım. Neden? En azından sana karşı. Sen beni Ramazan’da Faruk Ilgaz Tesisleri’nde iftarımı yaptırdın. Stadını, müzeni gezdirdin. Özel açıklamalarını bana verdin. Bir medya mensubu olarak bana 2006’ya kadar inanılmaz derecede habersel anlamda destek oldun. Tesislerinde ağırladın. Müzeni dolaştırdın. Çocuklarıma imzalı Fenerbahçe forması dağıttın. Ben bu iyilikleri toprağa girene kadar unutmam. Ancak sen nankörsün! Sana göre benim sana zararı dokundum. Çünkü 2006’da Cihan Oskay’ı yayına çıkardım diye bana yapmadığını bırakmadın.

SERHAT ULUEREN ÇAYCI AZİ YILDIRIM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı