Yaşam kürü filmini fullhd filmbilir.com ile izleyin

2016 yılını geride bırakmamıza az bir zaman kalırken sinema dünyası içinde güzel yapımların vizyona gireceğini bilmek sinemaseverler için heyecan verici bir gelişme elbette. Korku, komedi, dram, aksiyon ve akla gelen birçok katogaride filmi izlemek için www.filmbilir.com sayfasını tercih edebilirsiniz

Yaşam kürü filmini fullhd filmbilir.com ile izleyin
Yaşam kürü filmini fullhd filmbilir.com ile izleyin Vadi Ay
Bu içerik 205 kez okundu.

 2016 yılını geride bırakmamıza az bir zaman kalırken sinema dünyası içinde güzel yapımların vizyona gireceğini bilmek sinemaseverler için heyecan verici bir gelişme elbette. Korku filmleri, komedi, dram, aksiyon ve akla gelen birçok katogaride filmi izlemek için www.filmbilir.com sayfasını tercih edebilirsiniz.

 

 

 

 

Bu site üzerinden vizyonda olan birçok filmi izleyebilirsiniz ya da 2017 yılında vizyona girecek olan birçok film hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 2017 yılında vizyona girmesi beklenen yaşam kürü izle 2017 izlenecek filmler arasında yer almaktadır. Gore Verbinski’nin yönettiği ve başrollerini Mia Goth, Dane DeHaan, Jason Isaacs’ın paylaştığı günümüzde sağlıklı yaşam ve huzur amaç edinmiş birçok insanın ilgi alanına girecek bir yapım olmaktadır. Korku filmleri izlemeyi tercih edenlere hitap eden filmde, bir sağlıklı yaşam merkezinin insanlara huzur ve sağlık vaad ederken aslında hastalık aşıladığı korkunç gerçeğini ortaya koymaktadır. Filmde çalıştığı şirkette İsveç’e gönderilen Ceo hırslı ve başarılı bir çalışandır. İsveç’in ıssız bir bölgesinde SPA merkezlerini araştırmaya koyulur ve zamanla korkunç gerçekleri keşfetmeye başlar. Günümüzde sağlıklı yaşamak adına pek çok etkinliğe katılan ve sağlıklı yaşamı sektör edinen birçok kişinin ilgisini çekecek lan bu yapım farklı konusu ve görsel efektleri ile seyircilere muhteşem bir korku ziyafeti sunmaktadır. Filmi izlerken sağlıklı yaşam adına yaptıklarınızı sizde gözden geçireceksiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler